Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Magdalena Michałowska oraz Jeremiasz Górniak stypendystami MNiSW!

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę laureatów stypendiów za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2023/2024. Wśród wyróżnionych znalazło się dwoje studentów naszego Wydziału. To osiągnięcie imponuje tym bardziej, że w skali kraju jedynie 7 osób z kierunku Psychologia otrzymało tę nagrodę.
Magdalena Michałowska jest niezwykle wyróżniającą się członkinią naszej społeczności nie tylko dzięki swojemu udziałowi w projektach naukowych, ale również jako Przewodnicząca Samorządu Studentów Wydziału. Jeremiasz Górniak jest członkiem Intelligence Cognition Emotion Lab działającego przy naszym Wydziale. Badania prowadzone w tej jednostce skupiają się na ludzkiej inteligencji oraz jej związku z funkcjami poznawczymi, osobowością i regulacją emocji. Zespół laboratorium wykorzystuje zarówno techniki psychometryczne, jak i metody eksperymentalne.
Laureatowi i Laureatce w imieniu społeczności Wydziału Psychologii serdecznie gratulujemy! Jesteśmy pewni Waszych dalszych sukcesów i dumni, że możemy Was wspierać.
Szczegółowa informacja znajduje się na stronie MNiSW.