Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Punkty ECTS dla studentów działających w Kołach Naukowych lub w Samorządzie Studenckim

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Informujemy, że dzięki inicjatywie profesora Marcina Rzeszutka oraz zaangażowaniu przewodniczącej Samorządu Magdaleny Michałowskiej Władze Wydziału wprowadziły ułatwienia w zdobywaniu punktów ECTS za działalność w Kołach Naukowych oraz Samorządzie Studenckim. Ułatwienia mają zachęcić osoby studiujące na Wydziale do udziału w powyższych aktywnościach. Informacje o aktualnie działających Kołach znajdują się tutaj.

Na stronie Wydziału pojawił się dokument, który dokładnie przedstawia zasady zdobywania punktów ECTS.  Jest uzupełnieniem Regulaminu praktyk i można go znaleźć pod linkiem. Zachęcamy do zapoznania się nim i mamy nadzieję, że dzięki wprowadzeniu opisanych ułatwień zwiększy się aktywność Studentek i Studentów, kluczowa dla sukcesu akademickiego Wydziału.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę skontaktować z koordynatorem ds. praktyk zawodowych dr. Rafałem Dziurlą lub z przedstawicielkami i przedstawicielami Samorządu.