Ogólnopolska Konferencja Studencko-Doktorancka Młoda Psychologia

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Na prośbę organizatorów Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej Młoda Psychologia oraz za zgodą Samorządu Studentów Wydziału Psychologii UW publikujemy następujący komunikat:

W dniach 11-12 maja 2024 roku w Warszawie na Kampusie Wóycickiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się konferencja Młoda Psychologia. Jest skierowana do studentów oraz doktorantów Psychologii, chcących wstąpić do świata naukowego, i stanowi okazję do udoskonalenia wiedzy oraz przedstawienia innowacyjnych prac badawczych studentów i doktorantów. Młoda Psychologia to przestrzeń, w której młodzi naukowcy mogą zaprezentować osiągnięcia, podzielić się pasją i (być może po raz pierwszy) wystąpić na konferencji naukowej.

Celem konferencji jest stworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi młodych talentów w dziedzinie psychologii. W dobie dynamicznego rozwoju naukowego, kiedy każdy dzień przynosi nowe odkrycia i teorie, konferencja to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich badań, lecz także szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów, które mogą otworzyć drzwi do dalszej kariery naukowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja uczestnictwa czynnego jest otwarta do 24 marca pod tym linkiem, a rejestracja dla słuchaczy do 30 kwietniatutaj.

Więcej informacji znajdą Państwo na Facebooku lub Instagramie konferencji, a wszelkie pytania proszę kierować na adres mloda.psychologia2024@gmail.com.

Naszych studentów zachęcamy do udziału! Jesteśmy pewni, że nasz Wydział będzie godnie reprezentowany.