Czytaj więcej

Oferta pracy – Lab Manager w HILL UW

Plakat OFERTA PRACY – Lab Manager w HILL UW

Kategoria: Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do współpracy w charakterze managera labu / asystenta projektów naukowych w @Human Interactivity and Language Lab na Wydziale Psychologii UW. W pracy potrzebne są umiejętności managerskie, organizatorskie i zainteresowanie nauką. Zajmujemy się zagadnieniami związanymi z badaniem interakcji międzyludzkiej i indywidualnego doświadczania m.in. w ramach projektów badań tańca, interakcji matka-dziecko, badań nad edukacją, wyłanianiem się języka, osób z niepełnosprawnościami, psychoterapii. Przy okazji współpracy z nami można poznać te obszary badań w praktyce, nawiązać współpracę z wiodącymi światowymi naukowcami zaprzyjaźnionymi z HILL, oraz mieć realny wpływ na kształtowanie obrazu sztucznej inteligencji, edukacji i wiedzy o poznaniu poprzez działalność popularyzatorską. Praca od stycznia/lutego 2024 na pół roku z założeniem przedłużenia o 1-2 lata (szukamy kogoś na stałe), idealna równolegle do studiów (bardzo elastyczne, 1/2 etatu, umowa o pracę).

Zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacyjne badań i konferencji realizowanych w HILL (koordynowanie umów z wykonawcami i pracownikami, logistyki, współpraca z administracją wydziału w zakresie finansów i zamówień publicznych),
  • Prowadzenie kalendarza pracowni i koordynowanie komunikacji wewnętrznej,
  • Organizacja wizyt gości zagranicznych i krajowych (zakup biletów, rezerwacja hoteli, rozliczanie finansowe wyjazdów, logistyka i opieka nad gośćmi),
  • Optymalizowanie procesów badawczych i organizacyjnych HILL, wdrażanie optymalizacji w pracy, dokumentacji, narzędziach i kulturze organizacyjnej,
  • Promocja działań pracowni (publikacja treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych, udział w wydarzeniach popularnonaukowych),
  • Obsługa korespondencji mailowej pracowni,
  • Zaopatrzenie pracowni w niezbędne materiały i sprzęt, inwentaryzacja,
  • Pomoc w organizacji i koordynacji praktyk studenckich w HILL.

Wymagania
  • (!!!) Doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność priorytetyzacji i porządkowania zadań, dokumentacji i procesów, dbałość o szczegóły,
  • Dyplom licencjata/inżyniera z kierunków pokrewnych projektowi tj. psychologia, kognitywistyka, filozofia, informatyka itp., ew. ostatni rok studiów,
  • Dbanie o potrzeby i wrażliwość na mindset badaczy, ułatwianie pracy,
  • Umiejętność komunikacji popularnonaukowej po polsku i angielsku,
  • Zdolności organizacyjne w pracy projektowej – kandydat powinien być w stanie sprawić, że projekty działają płynnie i są optymalnie zorganizowane,
  • Doświadczenie w organizacji wydarzeń naukowych/profesjonalnych/branżowych: (konferencji, warsztatów, seminariów, spotkań itp.),
  • Mile widziane: wcześniejsza praca w projektach naukowych lub jednostce naukowej,
  • Mile widziane: umiejętności techniczne (tworzenie stron www, analityka danych),
  • Język angielski na poziomie C1/C2,
  • Bycie dobrym duchem zespołu 🙂

Oferujemy

  • Umowa o pracę na ½ etatu, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wg regulacji UW + premia projektowa Horizon 2020 wg praktyki HILL,
  • Okres umowy od stycznia/lutego do czerwca 2024, z chęcią przedłużenia o min. 1 rok,
  • Codzienna współpraca z gronem ekspertów w dziedzinie kognitywistyki,
  • Praca w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i za granicą,
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę w interdyscyplinarnym środowisku naukowym,
  • Możliwość współpracy z instytucjami naukowymi z różnych krajów,
  • Możliwość udziału w badaniach prowadzonych w HILL,
  • Realny wpływ na zmianę myślenia o sztucznej inteligencji i interakcjach międzyludzkich – w Polsce i na świecie.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o dostarczenie dokumentów wymienionych poniżej mailowo do kierowniczki projektu Prof. Joanny Rączaszek-Leonardi na adres raczasze@psych.uw.edu.pl do dn. 6 stycznia 2024 r., godz. 12:00. Aplikacje niepełne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty powinny zawierać: (1) CV, (2) podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych i zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w załączeniu).

Temat maila (obowiązkowo): “Referent ds. obsługi projektu Horizon 2020 Twinning”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami oraz do anulowania naboru w przypadku znalezienia kandydata wcześniej. Przewidywany termin rozmów z wybranymi kandydatami: początek stycznia 2024 lub grudzień 2023 dla zgłoszeń nadesłanych wcześniej przed końcem terminu, rozmowy mogą się odbywać online.