Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Rejestracja na przedmioty semestru zimowego 2023/24

Rejestracja na przedmioty semestru zimowego 2023/24

Kategoria: Aktualności Wydziału

Rejestracja na przedmioty semestru zimowego 2023/34

Rejestracja na bloki zajęć obligatoryjnych II roku

Bloki z przypisaniem do grup zajęciowych – LISTA

 

Zasady rejestracji

  1. Wszystkie zapisy odbywają się poprzez rejestrację w USOSweb.
  2. W ramach rejestracji można zapisać się do limitu określonego dla danej grupy, nie jest możliwe dopisanie ponad limit.
  3. W trakcie trwania rejestracji prowadzący mogą w dowolnym momencie zdecydować o zmianie limitu w danej grupie.
  4. Do grup, poza rejestracją, nie będą dodawane indywidualne osoby (np. przez zgłoszenie mailem). Dopisanie do zapełnionej grupy możliwe jest wyłącznie pod warunkiem podniesienia limitu. Dodane miejsca nie są dedykowane konkretnej osobie, są dostępne dla wszystkich posiadających dostęp do rejestracji.

 

Informacje organizacyjne dot. terminów

Wszystkie zmiany w ofercie (dodanie przedmiotu, dodanie grupy, dodanie miejsc w grupie) będą pojawiały się w USOSweb w piątek rano – tak aby były dostępne na moment rozpoczęcia kolejnej części serii.
Rejestracje będą wznawiane w godzinach:
20:00 (obligatory), 20:30 (specjalizacje) 21:00(fakultety)

Grupy zdalne przedmiotów obligatoryjnych

Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że w odniesieniu do części kursów obligatoryjnych zaplanowane zostały zdalne warianty tych zajęć. W rejestracji na bloki jest to grupa oznaczona jako Z1
Rozwiązanie to zostało wdrożone głównie z myślą o studentach, którzy z uwagi na obiektywne uwarunkowania, mają obecnie ograniczone możliwości udziału w zajęciach stacjonarnych (np. problemy zdrowotne; wyjazd w ramach programu wymiany studenckiej; równoległe studia na innym kierunku).
Warunkiem umożliwiającym zaliczenie przedmiotu jest swobodny dostęp do Internetu oraz włączenie kamery i mikrofonu podczas danych zajęć zdalnych.

Kryteria naboru na fakultety

W trakcie rejestracji na przedmioty fakultatywne konieczne jest zweryfikowanie w sylabusach kursu informacji Założenia (opisowe) – Kryteria naboru. W szczególności prosimy o zwrócenie uwagi na lata studiów, dla których przeznaczony jest dany kurs.
W przypadku niespełniania podanych kryteriów, wpis z grupy może być bezpowrotnie usunięty przez prowadzących, takie miejsce wraca do puli dostępnych w rejestracji.

Przedmioty specjalizacyjne

W trakcie 1 serii zapisów na przedmioty danej specjalizacji dostęp posiadają wyłącznie studenci przyjęci na daną specjalizację.
W trakcie 2 serii zapisów, dostęp do przedmiotów posiadają wyłącznie studenci nie zapisani na jedną ze specjalizacji. W poniedziałek będzie widoczna w USOSweb rejestracja 2500-PL-PS-2023Z-SP, prosimy o sprawdzenie czy jest ona dostępna. Przedmioty pojawią się w niej przed rozpoczęciem II serii zapisów.