Akcja malowania plakatów studentów z Ukrainy

Banner - akcja malowania plakatów studentów z Ukrainy

Szanowni Państwo, od początku roku akademickiego 2022/2023 na Wydziale Psychologii działa opiekun studentów z Ukrainy, pan Nazar Rozvadovskyi. Jedną z ostatnich inicjatyw naszych ukraińskich studentów była akcja malowania plakatów mających wyrazić wdzięczność Polakom pomagającym osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie.

Publikujemy zdjęcia plakatów, które na żywo można obejrzeć przy wejściu do naszego budynku:

Plakat dwie osoby, jedna w kolorach flagi Polski, druga w kolorach flagi Ukrainy, powyżej gołąbek, poniżej napis Dziękujemy

Plakat człowiek z plecakiem na plecak, plecak w kształcie domu w kolorach flagi Ukrainy z wyrwanymi korzeniami, idzie w kierunku drogowskazu z napisem UW, poniżej napis Dziękujemy Polakom

A poniżej zdjęcia naszych uzdolnionych studentów przy pracy:

Zdjęcie grupowe

Zdjęcie plakatów