[COVID-19] Zasady funkcjonowania Wydziału od 1 lipca 2021

Kategoria: Aktualności COVID-19, Aktualności Wydziału

W związku z zarządzeniem Rektora nr 98 z dnia 18 czerwca 2021 r. w sprawie funkcjonowania Uniwersytetu Warszawskiego w stanie epidemii COVID-19, obowiązującym od 1 lipca 2021 r., uprzejmie informujemy, że zasady funkcjonowania Wydziału Psychologii zostały dostosowane do tego zarządzenia. Znajdą je Państwo na naszej stronie:
Ponadto publikujemy zarządzenie Dziekana Wydziału Psychologii nr 19/2021, w którym zostały szczegółowo opisane zasady świadczenia pracy w trybie zdalnym i hybrydowym, które obowiązują od 1 lipca 2021. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią.