Rejestracja na zajęcia fakultatywne i specjalizacyjne semestr zimowy 2020/2021

Terminy rejestracji (link)

Zarządzenie Kierownika Jednostki Dydaktycznej w sprawie zasad zapisów na zajęcia

Zmiany w organizacji rejestracji (link)

FAKULTETY

• Rejestracje na zajęcia fakultatywne odbywa się w USOSweb.
  • Do rejestracji nie są potrzebne żetony
  • Rejestracja jest prowadzona w trybie “kto pierwszy”, do limitu przypisanego do grupy.
  • W trakcie rejestracji w seriach I-III obowiązuje limit zapisów 2 kursów / serię. W trakcie IV serii dostępne są wszystkie otwarte grupy.
  • W trakcie trwania I-III serii rejestracji można wypisać się z wybranej uprzednio grupy. UWAGA – zrezygnowanie z grupy na którą rejestracja była wykonana w trakcie poprzedniej serii nie podnosi limitu zapisów w aktualnie trwającej serii.
  • Przed zapisanie się do wybranej grupy, konieczne jest zweryfikowanie wymagań wstępnych kursu w opisie w USOSweb (pole Założenia: opisowo). Rejestracja oznacza deklarację spełnienia wymienionych warunków.
  • W trakcie rejestracji, w dowolnym momencie, prowadzący może zdecydować o weryfikacji i listy i wykreśleniu z niej osób niespełniających wymagań wstępnych.
  • Dostęp do rejestracji wymaga wpisu na listę uprawnionych. Jeżeli w USOSweb nie wyświetla się rejestracja – konieczne jest wysłanie maila z numerem indeksu na USOSWEB@psych.uw.edu.pl

SPECJALIZACJE

• Rejestracje na zajęcia specjalizacyjne odbywa się w USOSweb.
  • Do rejestracji nie są potrzebne żetony
  • W trakcie I serii rejestracji do przedmiotów danej specjalizacji mają dostęp wyłącznie studenci danej specjalizacji, nie obowiązuje limit zapisów.
  • W trakcie II i III serii dostęp do przedmiotów posiadają studenci specjalizacji ogólnej. W seriach obowiązuje limit zapisów 4 kursy / seria.
  • W trakcie IV serii dostępne są wszystkie otwarte grupy, bez limitu ilości zapisów.
  • Przed zapisanie się do wybranej grupy, konieczne jest zweryfikowanie wymagań wstępnych kursu w opisie w USOSweb. Rejestracja oznacza deklarację spełnienia wymienionych warunków.
  • W USOSweb widoczna będzie dodatkowa rejestracja pod nazwą – “Specjalizacje, lista dostępu do rejestracji w sem. zimowym 2020”. Obecność na tej liście gwarantuje dostęp do zapisów wszystkich specjalizacji od II serii. Przed rozpoczęciem II serii koniecznie należy potwierdzić czy lista jest widoczna na koncie w USOSweb.
  • Od II serii rejestracja na przedmioty specjalizacji będzie odbywała się w rejestracji 2500-PL-PS-2020Z-SPL – terminy rejestracji i przedmioty będą widoczne do czwartku rano.

Specjalizacja ogólna

• Studenci Specjalizacji ogólnej uzyskają dostęp do zapisów od II serii
  • Przed rozpoczęciem II serii należy zweryfikować czy widoczna jest rejestracja: “Specjalizacje, lista dostępu do rejestracji w sem. zimowym 2020”. Obecność tej specjalizacji gwarantuje dostęp do zapisów.