Sekretariat Wydziału

UWAGA: w sprawach studenckich prosimy o kontakt z Sekcją Studencką

Sekretariat Wydziału (tylko dla pracowników)

O sekretariacie

Sekretariat Wydziału udziela ogólnej informacji dotyczącej Wydziału bezpośrednio, telefonicznie i mailowo, a także wspiera pracowników naukowych i administracyjnych (również pracowników emerytowanych) w zakresie spraw sekretariatu. Prowadzi m. in. ewidencję korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz innych spraw. Współpracuje z kierownikiem obiektu, z sekcjami Wydziału oraz innymi jednostkami i biurami administracji ogólnouczelnianej UW.

Iwona Dziedzic

pokój 77, piętro II

godziny pracy: pn. – pt. 8:00 – 16:00

kontakt: (22) 55 49 705 ;  sekog@psych.uw.edu.pl

Sekretariat Dziekana (tylko dla pracowników)

O sekretariacie

Sekretariat Dziekana wspomaga Dziekana Wydziału w wypełnianiu obowiązków od strony administracyjnej, m. in. przygotowuje pisma, raporty i analizy. Współpracuje też z Prodziekanem ds. Naukowych w zakresie monitorowania osiągnięć naukowych pracowników. Sekretariat zapewnia także wsparcie w procesie ewaluacji oraz współpracuje z wydziałowymi komisjami zajmującymi się sprawami kadrowymi.

Marta Cudna-Kaczorowska

pokój 77, piętro II