Rejestracja na przedmioty semestru letniego w tym rejestracja uzupełniająca

1. W terminach 4.03.2021 do 11.03.2021 dostępna będzie w USOSweb dodatkowa, uzupełniająca rejestracja na kursy w semestrze letnim 2020/21

2. OBLIGATORY
– wszystkie kursy
– zapisywanie na wolne miejsca
– wymiany wyłącznie za zgodą prowadzących i potwierdzone przez koordynatora.

FAKULTETY
– wszystkie kursy
– wymiany grup między osobami zapisanymi na kurs wyłącznie w giełdzie

SPECJALIZACJE
– kursy udostępnione dla studentów spoza specjalizacji
– wymiany grup między osobami zapisanymi na kurs wyłącznie w giełdzie

3. WYPISYWANIE – dla wszystkich rodzajów kursów – za zgodą prowadzącego, informację należy wysłać mailem na adres usosweb@psych.uw.edu.pl do 11.03.
Prosimy o jak najszybsze podejmowanie decyzji dot. wypisywania tak aby miejsca mogły wrócić do rejestracji.

WYMIANY – pomiędzy osobą zapisaną na kurs a osobą chcącą zająć jej miejsce – w sytuacji w której prowadzący zdecyduje o możliwości wypisania się grupy pod warunkiem znalezienia zastępstwa – w dotychczasowej formie, przez formularz LINK

4. Do 26.02.2021 do godz. 12:00  w formularzu będzie można zgłosić dotychczas uzyskane zgody dot. ZAPISYWANIA do grup.
Wszystkie zgody które nie zostaną zgłoszone do tego termin STRACĄ WAŻNOŚĆ.

4. Od 26.02.2021 12:00 do 2.03.2021 godz.: 20:00 nie będzie możliwe zgłaszanie zmian w grupach, formularz zostanie zablokowany, maile jakie w tym czasie będą wysłane – nie zostaną zrealizowane

5. Od 4.03.2021 od godz. 20:00 dostępna będzie rejestracja na wolne miejsca w grupach, formularz do zgłoszeń wymian i wypisania na mail.

6. Od 2.03.2021 – nie będą realizowane zgłoszenia na maile, indywidualne zgody na dopisanie poza rejestracją, podania.
W sytuacji kiedy dany kurs jest pełny, jedyną możliwością na dopisanie jest decyzja o podniesieniu limitu przez prowadzącego, następnie należy zapisać się w USOSweb.

UWAGA! Przy zapisach należy pamiętać o dopuszczalnej, maksymalnej liczbie nieobecności na danych zajęciach. Zapisanie się np. ostatniego dnia, czyli rozpoczęcie udziału w zajęciach od 4-go tygodnia semestru nie usprawiedliwia powstałych nieobecności.