Czytaj więcej

Oferta pracy: psycholog-terapeuta w Centrum Pomocy Psychologicznej UW

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Psycholog-Terapeuta

Powołane przy Wydziale Psychologii UW w 2018 roku Centrum Pomocy Psychologicznej UW oferuje bezpłatną pomoc psychologiczną dla społeczności UW (w szczególności studentów). Zespół terapeutyczny Centrum proponuje wsparcie psychologiczne indywidualne i grupowe w komfortowych warunkach. Centrum mieści się przy ul. Pasteura 7, na tzw. kampusie Ochota.

Opis stanowiska:

  • Udzielanie konsultacji psychologicznych i przeprowadzanie interwencji kryzysowych.
  • Współprowadzenie grup wsparcia lub grup terapeutycznych.
  • Przygotowywanie opinii dla Biura ds. Osób Niepełnosprawnych.

Oczekiwania:

  • Dyplom magistra psychologii.
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej, w tym w samodzielnym prowadzeniu procesów terapeutycznych.
  • Doświadczenie w interwencji kryzysowej i terapiach krótkoterminowych.
  • Uczestnictwo lub ukończenie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i/lub Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy terapeutycznej z młodymi dorosłymi.
  • Zainteresowania badawcze.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę na pełen etat na Wydziale Psychologii UW.
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i za granicą.
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę oraz świadczenia socjalne.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Możliwość realizowania zainteresowań klinicznych i badawczych we wspierającym rozwój zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego oraz podpisanej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dnia 17.02.2020 na adres: cpp@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila proszę wpisać: TERAPEUTA).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.