Czytaj więcej

Ogłoszenie o pracę – pracownik administracyjny Centrum Pomocy Psychologicznej UW

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Logo Centrum Pomocy Psychologicznej UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby na stanowisko:

pracownik administracyjny w Centrum Pomocy Psychologicznej UW

Miejsce pracy: Centrum Pomocy Psychologicznej UW, Pasteura 7, Warszawa

Wymiar pracy: 20 godzin tygodniowo lub ½ etatu

Zatrudnienie: od teraz do końca 2019 r. z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

  • Obsługa sekretariatu-recepcji Centrum Pomocy Psychologicznej UW (CPP UW)
  • Obsługa systemu do rejestracji wizyt pacjentów ASYSTO
  • Koordynowanie wykorzystania pomieszczeń CPP UW
  • Przygotowanie zestawień i sprawozdań dla przełożonych
  • Realizowanie zamówień bieżących dla CPP UW
  • Stała współpraca z sekretariatem Wydziału Psychologii UW

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność w uzgodnionych godzinach (4 godz./dziennie w dni robocze).
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (umiejętność podstawowej rozmowy przez telefon).
  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Co najmniej średnia umiejętność obsługi komputera.
  • Sumienność, skrupulatność, uporządkowanie, umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Wysoka kultura osobista, otwartość na różnorodność.
  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy z trudnym interesantem.
  • Mile widziana znajomość rzeczywistości uniwersyteckiej.

Ważne: Ze względu na to, że CPP UW udziela pomocy psychologicznej osobom ze społeczności uniwersyteckiej, w pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia osób niezwiązanych z Uniwersytetem Warszawskim.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w wymiarze ½ etatu lub 20 godzin tygodniowo do końca 2019 r.
  • Możliwość rozwoju osobistego dzięki pracy w środowisku uniwersyteckim.
  • Możliwość uzgodnienia grafiku pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 8 marca 2019 r. na adres: szymon.chrzastowski@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.