Poszukiwany asystent badawczy w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Poszukiwany asystent badawczy w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby do realizacji zadań badawczych (rekrutacja uczestników i prowadzenie badań) w ramach projektu OPUS Narodowego Centrum Nauki (grant nr 2015/19/B/HS6/01633) dotyczącego subiektywnej wartości nagród finansowych.

Przewidziane jest wynagrodzenie.

Wymagania: ukończony co najmniej drugi rok psychologii, znajomość metodologii prowadzenia badań i metod analizy statystycznej, praktyczne doświadczenie w prowadzeniu badań, wysoka dostępność od lutego do kwietnia 2017 r.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres jerzy.osinski@psych.uw.edu.pl (lub tomek@psych.uw.edu.pl) do dnia 31 stycznia 2017 r.