Workshop and seminar led by Professor Diliara Valeeva from the University of Amsterdam / Warsztaty i seminarium z prof. Diliarą Valeevą z Uniwersytetu Amsterdamskiego

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Centrum Doskonałości w Naukach Społecznych zaprasza na warsztaty i seminarium prowadzone przez prof. Diliarę Valeevę z Uniwersytetu Amsterdamskiego.

Seminarium Interdyscyplinarne w Empirycznych Naukach Społecznych odbędzie się 17 kwietnia w godzinach 15.00-16.00. Tytuł prezentacji prof. Diliary Valeevy to Threads of Power: Exploring Corporate Networks and Their Societal Impact.

Streszczenie wystąpienia można znaleźć na stronie ISESS.

Seminarium odbędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego w Gmachu Audytoryjnym w sali 317 (Krakowskie Przedmieście 26/28). Seminarium nie będzie transmitowane online. Rejestracja nie jest wymagana. Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegółowy harmonogram wszystkich seminariów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na tej stronie.

Warsztaty zatytułowane Social Network Analysis odbędą się 18 kwietnia w godzinach 10:00-15:00 w Centrum Doskonałości Nauk Społecznych, budynek BUW, Dobra 56/66 (II piętro, sala 2.90). W budynku dostępna jest winda, w podziemiach płatny parking, przed budynkiem – stojak na rowery. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Opis warsztatów można znaleźć na stronie ISESS pod linkiem.

Przypominamy, że rejestracja na warsztaty jest wymagana. Rejestracja jest otwarta do niedzieli 14 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.

Szczegółowy harmonogram wszystkich warsztatów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są po kliknięciu.