Tydzień Karier Wydziału Psychologii UW / Faculty of Psychology UW Career Week

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

English version HERE

Tydzień Karier Wydziału Psychologii UW: odkrywaj świat psychologii w praktyce
Samorząd Studentów Wydziału Psychologii UW zaprasza wszystkie osoby studiujące na Wydziale Psychologii UW (i nie tylko) na niezapomnianą podróż po różnorodnych obszarach psychologii w ramach Wydziałowego Tygodnia Karier. To wyjątkowe coroczne wydarzenie, które odbędzie się na naszym Wydziale, przyniesie nie tylko inspirujące wykłady, lecz także okazję do bezpośredniego kontaktu z praktykami z różnych dziedzin psychologii.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO:
Wykłady z Ekspertkami i Ekspertami:
Spotkania z profesjonalist(k)ami i ekspert(k)ami z różnych dziedzin psychologii, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Będzie można dowiedzieć się więcej o czasem nie do końca oczywistych pracach wykonywanych przez psychologów.

Sylwetki Osób Zaproszonych:
Podczas wydarzenia na Facebooku i Instagramie Samorządu będą pojawiać się sylwetki i biogramy zaproszonych prelegentek i prelegentów, aby wszyscy mogli bliżej poznać ich osiągnięcia, pasje i ścieżki kariery.

Hybrydowe Spotkania:
Staramy się zapewnić możliwość uczestnictwa w wydarzeniu zarówno osobiście na Wydziale Psychologii UW, jak i online. Dzięki temu nawet osoby fizycznie nieobecne nadal będą mogły uczestniczyć w ciekawych prezentacjach i dyskusjach.

Nagrania Wykładów:
W miarę możliwości będziemy nagrywać wykłady i udostępniać je uczestnikom na Facebookowym profilu Samorządu oraz na Wydziałowym kanale YouTube, co pozwoli na odtworzenie materiałów w dowolnym czasie i miejscu.

Jeśli dany prelegent / dana prelegentka zgadzają się na transmisję online / nagranie, link do transmisji zostanie udostępniany przed rozpoczęciem spotkania, a nagranie – później. Informacje o tym, w których salach odbywają się wydarzenia, będą się ukazywać na bieżąco.

Lokalizacje spotkań:

• dr Rafał Dziurla – s. 408 na Wydziale Psychologii UW.
  • Pozostałe spotkania – aula WPs UW.

Wersja polska TUTAJ

Faculty of Psychology UW Career Week: Explore the World of Psychology in Practice
We invite all individuals studying at the Faculty of Psychology UW, (and beyond), to an unforgettable journey through various areas of psychology as part of our Career Week. This unique annual event, which will take place at the Faculty of Psychology, University of Warsaw, will bring not only inspiring lectures but also opportunities for direct contact with practitioners from various fields of psychology.

WHAT AWAITS US:
Lectures by Experts:
Meet professionals and experts from various fields of psychology who will share their experiences and knowledge. Learn more about the sometimes not so obvious work of psychologists.

Profiles of Invited Individuals:
During the event, we will provide profiles and biographies of invited speakers so that you can get to know their achievements, passions, and career paths better.

Hybrid Meetings:
We strive to provide the opportunity to participate in the event both in person at the Faculty of Psychology UW and online. This way, even if you cannot be physically present, you can still participate in interesting presentations and discussions.

Lecture Recordings:
As much as possible, we will record lectures and make them available to participants, allowing for material playback at any time and place.