Czytaj więcej

Oferta pracy – Helpdesk/Pracownik biurowy

praca ogloszenie o prace

Kategoria: Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydatek i kandydatów do pracy w Sekcji IT.

Helpdesk/Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

– bieżąca obsługa pracowników w zakresie rozwiązywania  problemów związanych ze sprzętem AV (projektory),  komputerowym, i oprogramowaniem biurowym oraz uniwersyteckim,

– bieżąca obsługa odbywających się zajęć w zakresie sprzętu AV i komputerów,

– obsługa komputerów wydziałowych w zakresie oprogramowania i sprzętu.

Wymiar etatu: 1/1, w godz. 8-16, z czego jeden dzień dyżuru popołudniowego w godz. 12-20.

Wymagania:

– wiedza i obycie z obsługą sprzętu elektronicznego typu projektory, komputery,

– znajomość systemu operacyjnego Windows (mile widziane MacOS oraz Linux) a także oprogramowania biurowego,

– wiedza na temat podstawowej konfiguracji sieci,

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,

– samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

– komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami, którym świadczy się pomoc w zakresie obsługi informatycznej.

Oferujemy:

– ciekawą pracę na pełen etat na Wydziale Psychologii UW,

– możliwość podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

– pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i za granicą

– stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę oraz świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych możliwie szybko i nie później niż do 21 stycznia 2024 r. na adres: rekrutacja.adm@psych.uw.edu.pl

(w temacie e-maila: SEKCJA IT).