Oferta pracy na stanowisku porządkowej/wego pomieszczeń

Kategoria: Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

poszukuje kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisko

porządkowej/wego pomieszczeń

Wymiar etatu: 1/1, praca zmianowa

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (po 3 miesięcznym okresie próbnym), z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony lub rekrutacja wewnętrzna.

Opis zadań:

• Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach: biurowych / dydaktycznych / socjalnych / technicznych / sanitarnych / ciągach komunikacyjnych / na klatkach schodowych / w windach, itp.
  • Bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości
  • Usuwanie śmieci do kontenerów oraz ich segregacja
  • Wykonywanie innych prac gospodarczych wynikających z bieżących potrzeb

Oczekiwania:

• Znajomość środków czystości i umiejętne ich stosowanie
  • Znajomość obsługi sprzętu AGD
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Sumienność, dokładność, samodzielność, punktualność
  • Odpowiedzialność i uczciwość, zaangażowanie i chęci do pracy
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

Stan zdrowia osoby zgłaszającej powinien pozwalać na pracę na wyżej wymienionym stanowisku.

Oferujemy:

• Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie wypoczynku, pożyczki oraz zapomogi z ZFŚS itp.
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego lub ubezpieczenia zdrowotnego na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość korzystania z zajęć sportowych w obiektach UW
  • Możliwość udziału w szkoleniach

Jak można aplikować:

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych do 31.12.2023r. na adres poczty elektronicznej rekrutacja.adm@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: PORZĄDKOWA/WY POMIESZCZEŃ) lub na adres: Wydział Psychologii UW, Kierownik Obiektu, ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz anulowania naboru bez podania przyczyny.