Pracownicy

Pracownicy badawczo-dydaktyczni i dydaktyczniPracownicy badawczy i inni zatrudnieni w grantachEmerytowani pracownicy
  • mgr Daria Affeltowicz

kontakt: daria.affeltowicz@psych.uw.edu.pl

GLAD – Green Last Mile Delivery: a more sustainable way for home delivery tailored to personalized nutritional needs”

„Structuring spreads with oleogels for saturated fat and palm oil reduction”

– granty EIT Food; kierownik projektów: prof. dr hab. Dominika Maison

  • Magdalena Chilewska

kontakt: magdalena.chilewska@psych.uw.edu.pl

„IValueFood” – grant EIT Food; kierownik projektu: prof. dr hab. Dominika Maison

  • Diana Jaworska

kontakt: diana.jaworska@psych.uw.edu.pl

„IValueFood” – grant EIT Food; kierownik projektu: prof. dr hab. Dominika Maison

  • mgr Anna Malinowska-Korczak

kontakt: anna.malinowska@psych.uw.edu.pl

„Rozwój korowych mechanizmów percepcji mowy wizualnej i audiowizualnej u niemowląt: rola konfiguracyjnej percepcji twarzy” – grant dr  hab. Przemysława Tomalskiego

  • Joanna Pawlik

kontakt: joanna.pawlik@psych.uw.edu.pl

„Structuring spreads with oleogels for saturated fat and palm oil reduction” 

„IValueFood” 

– granty EIT Food; kierownik projektów: prof. dr hab. Dominika Maison

  • dr Magdalena Pilska 

kontakt: magdalena.pilska@psych.uw.edu.pl

GLAD – Green Last Mile Delivery: a more sustainable way for home delivery tailored to personalized nutritional needs” 

„Structuring spreads with oleogels for saturated fat and palm oil reduction”

– granty EIT Food; kierownik projektów: prof. dr hab. Dominika Maison

  • mgr Justyna Sawicka

kontakt: justyna.sawicka@psych.uw.edu.pl

GLAD – Green Last Mile Delivery: a more sustainable way for home delivery tailored to personalized nutritional needs”

„Structuring spreads with oleogels for saturated fat and palm oil reduction”

– granty EIT Food; kierownik projektów: prof. dr hab. Dominika Maison

  • dr Wiktor Soral

kontakt: wiktor.soral@psych.uw.edu.pl 

„Mowa pogardy. Psychologiczne mechanizmy rozprzestrzeniania się agresji werbalnej wobec grup
mniejszościowych” – grant dr hab. Michała Bilewicza, prof. UW

  • dr Aleksandra Świderska

kontakt: aleksandra.swiderska@psych.uw.edu.pl

„Ofiary i sprawcy: Postrzeganie umysłu bytów sztucznych w interakcjach moralnych” – własny grant

  • Łukasz Widła-Domaradzki

kontakt: lukasz.widla-domaradzki@psych.uw.edu.pl

„IValueFood” – grant EIT Food; kierownik projektu: prof. dr hab. Dominika Maison

  • mgr Katarzyna Wojtkowska

kontakt: katarzyna.wojtkowska@psych.uw.edu.pl

„The EIT Food School Network: Integrating solutions to improve eating habits and reduce food wastage” – grant EIT Food; kierownik projektu: dr Julia Barlińska

  • dr Julian Zubek

kontakt: julian.zubek@psych.uw.edu.pl

„Agentowe modele komunikacji symbolicznej wzorowane na procesach rozwoju językowego” – grant prof. dr hab. Joanny Rączaszek-Leonardi

  • prof. dr hab. Elżbieta Aranowska
  • prof. dr hab. Wanda Ciarkowska
  • dr hab. Janusz Czapiński, prof. UW
  • prof. dr hab. Maria Czerwińska Jasiewicz
  • prof. dr hab. Tadeusz Gałkowski
  • dr hab. Ewa Goryńska
  • prof. dr hab. Janusz Grzelak
  • prof. dr hab. Lidia Grzesiuk
  • dr hab. Maria Jagodzińska, prof. UW
  • prof. dr hab. Maria Jarymowicz
  • prof. dr hab. Danuta Kądzielawa
  • prof. dr hab. Mirosław Kofta
  • dr Grażyna Kranas
  • prof. dr hab. Maria Lis-Turlejska
  • prof. dr hab. Maryla Łukasiak-Goszczyńska
  • prof. dr hab. Anna Matczak
  • prof. dr hab. Maria Materska
  • prof. dr hab. Jan Matysiak
  • prof. dr hab. Stanisław Mika
  • dr hab. Jerzy Mroziak
  • dr Władysław Narkiewicz –Jodko
  • prof. dr hab. Tytus Sosnowski
  • prof. dr hab. Jan Strelau
  • dr Małgorzata Toeplitz-Winiewska
  • prof. dr hab. Barbara Tryjarska
  • dr Katarzyna Walewska
  • dr hab. Ludwika Wojciechowska
  • prof. dr hab. Marina Zalewska
  • dr Roman Zawadzki
  • dr Elżbieta Żuchowska-Czwartosz