Rekrutacja do Programu MOST na semestr zimowy i cały rok akademicki 2023/2024

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Banner - program MOST, rekrutacja 2023/24

Rozpoczęła się kolejna tura rekrutacji do Programu MOST! A zatem, kolejne roczniki Studentek i Studentów (w końcu działamy już ponad 20 lat!) mogą rozpocząć swoją semestralną lub całoroczną przygodę na innej Uczelni niż Macierzysta.

Rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki potrwa do 15 maja.

Jak aplikować do Programu?

Wejdź na stronę Programu MOST

Zapoznaj się z ofertą aktualnej rekrutacji i po prostu wybierz interesujący Cię kierunek. Do Programu zaaplikujesz przez Internet, a szczegóły dotyczące dalszych procedur i dokumentu, pod którym należy uzyskać podpis (Pro)Dziekana są oczywiście na naszej stronie internetowej.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, śmiało pytaj naszych Uczelnianych Koordynatorów – tutaj znajdziesz ich dane kontaktowe.

Zapraszamy na MOST i do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie na bieżąco publikujmy porady, informacje i odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania.