Dwóch studentów Wydziału Psychologii ze stypendiami ministra za osiągnięcia w nauce

Banner, studenci wydziału psychologii ze stypendiami ministra za osiągnięcia w nauce

Miło nam poinformować, że w roku akademickim 2022/2023 dwóch studentów Wydziału Psychologii, Jeremiasz Górniak i Adam Sobieszek, zostało nagrodzonych stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia w nauce. Jest ono przyznawane za wyróżniające osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. W tym roku wśród nagrodzonych znalazło się aż 44 przedstawicieli i przedstawicielek Uniwersytetu Warszawskiego!

Wysokość stypendium w roku akademickim 2022/2023 wynosi 17 tys. zł. Obu panom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym rozwoju!