Czytaj więcej

Oferta pracy: Pracownik w Sekcji studenckiej

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

poszukuje osoby do pracy

w Sekcji studenckiej

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa studentów i toku studiów (m.in. immatrykulacja, obsługa systemu USOS, przygotowanie obron, opłaty za usługi edukacyjne);
  • redagowanie pism;
  • archiwizacja dokumentów;
  • przygotowanie raportów, sprawozdań, zestawień; współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Uczelni.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu poniżej) do dnia 16.04.2023 r. na adres: rekrutacja.adm@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: PRACOWNIK – SEKCJA STUDENCKA).

Link do pobrania pełnej treści ogłoszenia i klauzuli informacyjnej (PDF, 433 KB)

Ze względów praktycznych proces rekrutacyjny może się odbyć częściowo zdalnie, przy użyciu aplikacji Google Meet. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.