Obowiązkowe szkolenie BHP

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

W roku akademickim 2022/2023 szkolenie na ogólnouniwersyteckiej platformie e-learningowej „Kampus“ prowadzonej przez Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia (dalej jako: szkolenie BHP) dostępne będzie dla studentów w następujących terminach:

• w semestrze zimowym: od 7 grudnia 2022 r. do 5 marca 2023 r.;
  • w semestrze letnim: od 20 marca 2023 r. do 10 września 2023 r.

Szkolenie BHP jest prowadzone przez lnspektorat BHP i Ochrony Przeciwpożarowej Uniwersytetu Warszawskiego w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zasady realizacji dotyczące realizacji bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia przez studentów rozpoczynających kształcenie na Uniwersytecie Warszawskimdostępne tutaj