Pies – jego rola i relacja z człowiekiem w pracy przy poszukiwaniu trufli

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Andrea Misto - pies - jego rola i relacja z człowiekiem w pracy przy poszukiwaniu trufli
Akademia Nauk o Psach i Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii zaprasza na wykład Andrei Misto (Mytkowicz).
Wykład będzie w języku polskim. Odbędzie się na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Tematy poruszone podczas wykładu:
1.Proksemika i komunikacja niewerbalna przy przeszukaniu.
2. Tradycyjne i nowoczesne metody włoskie stosowane w szkoleniu
przy szukaniu trufli.
3. Frustracja przy szukaniu
4. Jak przedłużyć czas pracy (przeszukiwania) psa.
5. White scent – co to jest i jak przed tym chronić psa?
6. Utrzymanie aktywnego psa poza sezonem.
7. Różnica między sportem i pracą.
8. Najpopularniejsze błędy w pracy z psami użytkowymi.
Andrea jest Włochem, na co dzień kształcącym instruktorów i szkolącym psy do pracy węchowej. Prowadzi wykłady i warsztaty w wielu krajach. Jest edukatorem i konsultantem w AIECI Association of Italian Dog Instructors and Educators. Jej celem jest promowanie kultury szkolenia psów opartej na szacunku dla nich oraz opartej na danych naukowych. AIECI odrzuca stosowanie metod przymusu i zobowiązuje się promować uznanie zawodowej roli instruktorów i wychowawców psów, gwarantując również poziom ich wyszkolenia adekwatny do najnowszych badań naukowych na psach.

Wstęp na wykład dla studentów i pracowników Wydziału Psychologii jest wolny (w miarę dostępności miejsc).

Jest tylko 20 miejsc!
Cena: 200 zł