Oferta pracy: specjalista w sekretariacie studiów podyplomowych

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko

Specjalisty w sekretariacie studiów podyplomowych

Specjalista w sekretariacie studiów podyplomowych będzie zajmował się codziennymi zadaniami wynikającymi z funkcjonowania sekretariatu, w tym również w trakcie zjazdów studiów podyplomowych, które odbywają się w soboty i niedziele.

Opis zadań:

• Bieżący kontakt ze słuchaczami i kierownikami studiów podyplomowych oraz z osobami prowadzącymi zajęcia dydaktyczne;
  • Organizacja i obsługa zjazdów w soboty i niedziele, w które odbywają się zajęcia;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie USOS;
  • Przeprowadzanie rekrutacji na studia podyplomowe w systemie IRK;
  • Prowadzenie dokumentacji poszczególnych kierunków studiów;
  • Wspieranie kierownika sekretariatu w działaniach promocyjnych i komunikacyjnych.

Oczekiwania:

• Co najmniej 1-2-letnie doświadczenie w pracy w sekretariacie/biurze na uczelni wyższej lub równoważne;
  • Znajomość systemu USOS i IRK lub gotowość nauki w tym zakresie;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania dobrych relacji z interesariuszami;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • Proaktywna postawa wobec interesantów i gotowość do szukania rozwiązań;
  • Znajomość narzędzi informatycznych potrzebnych do pracy (MS Office, MS Excel, GSuite – Google Meet, Google Dysk, ZOOM itd);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację z pracownikami Wydziału i interesariuszami.

Oferujemy:

• Forma zatrudnienia: umowa o pracę (½ – 1 etat: wymiar etatu do uzgodnienia) na czas określony (po 3-miesięcznym okresie próbnym), z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony lub rekrutacja wewnętrzna UW;
    Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia, chętnie od 1.06.2022;
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą;
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę oraz świadczenia socjalne;
  • W uzasadnionych przypadkach możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV oraz podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) możliwie szybko i nie później niż do dn. 22 kwietnia 2022 r. na adres: rekrutacja.adm@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: STUDIA PODYPLOMOWE).

Proces rekrutacyjny odbędzie się w całości lub częściowo zdalnie, przy użyciu aplikacji Google Meet. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.