Asystentka/asystent w grancie „Behawioralne i neuronalne korelaty aktywacji związanej ze znaczeniem słów w przetwarzaniu zadań wymagających kontroli poznawczej”

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

W związku z realizacją przez Wydział Psychologii UW grantu badawczego NCN „Behawioralne i neuronalne korelaty aktywacji związanej ze znaczeniem słów w przetwarzaniu zadań wymagających kontroli poznawczej” poszukujemy studentek lub studentów II, III lub IV roku psychologii, kognitywistyki lub nauk pokrewnych chętnych do współpracy przy wykonywaniu badań na stanowisku

ASYSTENTKI/ASYSTENTA

Oferujemy możliwość zyskania doświadczenia w prowadzeniu badań, pracy w zespole badawczym oraz rozwoju kompetencji metodologicznych.

Zakres obowiązków na pierwszym etapie:

1) Rekrutacja osób badanych i dbanie o dobór próby

2) Prowadzenie procedur eksperymentalnych

3) Podsumowanie zebranych danych

Wymagania:

1) Sumienność i staranność

2) Znajomość podstaw metodologii badań eksperymentalnych w psychologii

3) Umiejętności interpersonalne (konieczność ciągłego komunikowania się z osobami badanymi)

4) Dobra organizacja czasu oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Wymiar czasu pracy: elastyczny maksymalnie około 10 – 15 h tygodniowo w okresach realizacji badań

Wynagrodzenie: 1200 zł (brutto) za wykonanie badania online na grupie 60 osób (ok. 60 h pracy)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i krótkiego uzasadnienia chęci udziału w projekcie (z uwzględnieniem doświadczenia badawczego) na adres maciej.pastwa@psych.uw.edu.pl do dnia 24 kwietnia 2022 roku. Wybrane kandydatki i wybrani kandydaci zaproszeni zostaną na indywidualne rozmowy.