Studencie, zapisz się do panelu badawczego UW!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Wydział Psychologii UW uruchamia Panel Badawczy będący nową możliwością zdobywania ECTS w ramach praktyk studenckich. Każdy kto zarejestruje się w Panelu Badawczym będzie uczestniczyć w różnego rodzaju badaniach prowadzonych przez pracowników Wydziału. Będą to zarówno badania on-line jak i badania prowadzone stacjonarnie w różnych laboratoriach naszego Wydziału. Uczestnictwo w odpowiedniej liczbie badań będzie równoznaczne z uzyskaniem 1 ECTS, a w niektórych badaniach może być oferowana dodatkowa gratyfikacja.

Aby uzyskać 1 ECTS konieczne będzie zebranie odpowiedniej liczby punktów w systemie Panelu Badawczego. Za uczestnictwo w badaniach wymagających poświęcenia więcej czasu będzie przyznawana większa liczba punktów. Każdy będzie mógł samodzielnie wybierać w jakich badaniach chce uczestniczyć na podstawie dostępnych w Panelu informacji o rodzaju aktualnie dostępnych badań i liczbie przyznawanych za nie punktów. W badaniach w ramach Panelu Badawczego będzie można uczestniczyć od momentu zarejestrowania się przez cały czas trwania studiów. Punkty zebrane w bieżącym roku akademickim przejdą na rok kolejny.

Zapraszamy do zarejestrowania się w Panelu Badawczym na stronie: https://uw.sona-systems.com. Instrukcja pomocna w rejestracji znajduje się pod tym linkiem. W razie pytań prosimy o kontakt email: panel@uw.edu.pl.