Oferta pracy: Stażysta w sekcji IT

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko

Stażysty w sekcji IT

Stażysta w sekcji IT będzie udzielał wsparcia technicznego pracownikom Wydziału w ramach weekendowych zjazdów studiów niestacjonarnych i podyplomowych oraz będzie umieszczał treści na stronach internetowych.

Forma współpracy: umowa zlecenie na czas semestru letniego (do 06.2022) z możliwością kontynuacji od początku nowego roku akademickiego (od 10.2022), praca głównie w weekendy, godziny zmienne, wymiar czasowy: ok. 12-16h tygodniowo.

Opis zadań:

• Wsparcie pracowników Wydziału w zakresie obsługi sprzętu komputerowego oraz A/V (komputery, projektory, głośniki, etc.)
  • Wsparcie pracowników Wydziału w zakresie przygotowania i obsługi technicznej zajęć online (Zoom, Google Meet)
  • Wypożyczanie sprzętu komputerowego niezbędnego do przeprowadzenia zajęć dydaktycznych (komputery przenośne, kamery, projektory)
  • Zamieszczanie treści na stronie internetowej Wydziału.

Oczekiwania:

• Znajomość obsługi komputerów z systemami operacyjnymi Windows i Mac OS
  • Znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office (mile widziane Libre Office)
  • Znajomość obsługi aplikacji do komunikacji zdalnej (m.in. Zoom, Meet)
  • Znajomość aplikacji dostępnych w ramach GSuite (m.in. Google Drive)
  • Umiejętność podstawowej obsługi sprzętu A/V (projektorów, wzmacniaczy, ekranów projekcyjnych)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do nauki, proaktywność.
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

Oferujemy:

• Umowę zlecenie: 12-16h tygodniowo, 20 zł brutto/h
  • Możliwość nauki od doświadczonego zespołu sekcji IT
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: krótkiego CV oraz podpisanej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych (w załączeniu) możliwie szybko i nie później niż do dn. 28.02.2022 r. na adres: rekrutacja.adm@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: Stażysta IT).

Ze względu na pandemię proces rekrutacyjny odbędzie się w całości lub częściowo zdalnie, przy użyciu aplikacji Google Meet. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.