Zespół ds. zarządzania przestrzenią w budynku

Na Wydziale powstał zespół, którego zadaniem będzie wypracowanie zasad i kryteriów  współdzielenia i korzystania z przestrzeni  w budynku na ul. Stawki. Ich wdrożenie ma być doświadczeniem, które będzie można wykorzystać w przyszłości w nowym obiekcie na Kampusie Ochota.

W skład zespołu mają wejść przedstawiciele każdej z katedr. Obecny skład zespołu: dr hab. Anna Cierpka, dr hab. Joanna Czarnota-Bojarska, dr hab. Wojciech Dragan, prof. ucz., dr hab. Maciej Haman, prof. ucz., dr hab. Grażyna Kmita, dr Krzysztof Krawczyk, dr Oliwia Maciantowicz, dr Alicja Niedźwiecka, dr Wiktor Soral.