[COVID-19] Zawieszenie prowadzenia badań wymagających bezpośredniego kontaktu badacz-uczestnik

Kategoria: Aktualności COVID-19, Aktualności Wydziału

W związku ze zmianami funkcjonowania UW i Wydziału prosimy o zawieszenie prowadzenia wszelkich badań, wymagających bezpośredniego kontaktu badacz-uczestnik, zarówno tych prowadzonych na Wydziale, jak i poza nim (nie dotyczy to badań on-line).
W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z prodziekanem ds. naukowych prof. Joanną Rączaszek-Leonardi: dean_sci@psych.uw.edu.pl