Oferta pracy: specjalista w Sekcji Badań

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii UW poszukuje osoby na stanowisko: specjalista w Sekcji Badań.

Sekcja badań zajmuje się obsługą finansową projektów badawczych oraz rozliczaniem subwencji na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego. Zwiększamy zespół naszych specjalistów ds. rozliczeń projektów badawczych.

Opis stanowiska:

• obsługa administracyjno-finansowa powierzonych projektów badawczych – w szczególności realizowanych z funduszy Narodowego Centrum Nauki,
  • współpraca z kierownikami oraz osobami realizującymi projekty,
  • analiza kosztów i wydatków, weryfikacja i przygotowanie dokumentów,
  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektu i monitorowanie prawidłowej realizacji – zgodnej z harmonogramem i kosztorysem projektów,
  • przygotowanie raportów, sprawozdań, zestawień finansowych,
  • dekretowanie i wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego.

Więcej informacji pod linkiem >>