Święto Wydziału Psychologii 2026
20 05 2026
Kategoria: Aktualności Wydziału
19 maja 2026 r. odbyło się Święto Wydziału Psychologii – po raz pierwszy w nowej siedzibie na Kampusie Ochota. Uroczystość poprowadzili: dziekan prof. dr hab. Kamil Imbir, prodziekan ds. studenckich dr hab. Kamilla Bargiel-Matusiewicz oraz p.o. prodziekan ds. naukowych prof. dr hab. Anna Szuster-Kowalewicz.
W pierwszej części wydarzenia, która miała miejsce w auli, wręczono Wyróżnienia Dziekana Wydziału oraz statuetki Złote PSI zasłużonym pracownikom. Następnie uczestnicy spotkania przenieśli się na plac Nowe Stawki, gdzie uroczyście odsłonięto nową tablicę z nazwą miejsca. Obchody zakończył wspólny poczęstunek w atrium.
Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w wydarzeniu, oraz serdecznie gratulujemy wyróżnionym pracownikom!























