Promocja i komunikacja

20151128_UW_WP_0027_fot_KrystianSzczesny IMG_0236

Zajmujemy się przede wszystkim kontaktem z mediami i pośredniczymy w kontaktach redaktorów, reporterów i dziennikarzy z naszymi naukowcami. Organizujemy także wydarzenia promujące Wydział Psychologii UW wśród młodych ludzi, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o studiach. Organizujemy m.in. spotkania i warsztaty w liceach ogólnokształcących, tworzymy reklamy prasowe i internetowe, bierzemy udział w targach edukacyjnych. Zapraszamy na fanpage Wydziału na Facebooku oraz do odwiedzenia kanału na YouTube.
Współorganizujemy ważne wydarzenia na naszym Wydziale, współpracujemy przy organizacji eventów jubileuszowych i Festiwalu Nauki. Wspieramy proces udzielania przez Wydział Psychologii patronatu nad różnymi wydarzeniami i kampaniami społecznymi.

Katalog ekspertów i ekspertek Wydziału Psychologii

Poniedziałek – Piątek