Komisja Stypendialna Doktorantów

Komisja Stypendialna dla Doktorantów

Przewodnicząca Komisji:

mgr Agnieszka Sternak

Wiceprzewodnicząca:

mgr Magdalena Skrodzka

Członkowie Komisji:

mgr Michał Lewnadowski

mgr Oliwia Maciantowicz

mgr Paulina Olszak

mgr Dominika Pruszczak

mgr Joanna Siudem

mgr Agnieszka Szczęsna – pracownik administracyjny

 

Kontaktować się z Komisją można pod adresami mailowymi snaukowy@psych.uw.edu.pl, agnieszka.sternak@psych.uw.edu.pl, oliwia.maciantowicz@psych.uw.edu.pl. magdalena.skrodzka@psych.uw.edu.pl, michal.lewandowski@psych.uw.edu.pl, paulina.olszak@psych.uw.edu.pl, dominika.pruszczak@psych.uw.edu.pl, joanna.siudem@psych.uw.edu.pl

albo w czasie dyżurów:

1. Agnieszka Sternak trzeci czwartek miesiąca 13.15-14.15 pok. 222
2. Magdalena Skrodzka trzeci wtorek miesiąca 15:00-17:00 pok. 422b
3. Michał Lewandowski drugi wtorek miesiąca 14:00-15:00 pok. 324
4. Oliwia Maciantowicz pierwszy czwartek miesiąca 15:30-17:30 pok. 115
5. Paulina Olszak drugi czwartek miesiąca 16:00-17:30 pok. 124
6. Dominika Pruszczak czwarty wtorek miesiąca 12:00-14:00 pok. 328
7. Joanna Siudem pierwsza środa miesiąca 9:00-10:15 pok. 226