KOMUNIKAT - COVID19

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2020

• Wypożyczalnia biblioteki i czytelnia LTD są dostępne wyłącznie po umówieniu i tylko wtedy, gdy nie ma możliwości skorzystania z e-zbiorów. Prosimy pamiętać o możliwości zgłoszenia zapotrzebowania na skanowanie (w niewielkiej ilości).
  • Prosimy o maksymalne ograniczenie przebywania w budynku przy Stawki 5/7.
  • Pracownicy administracyjni wracają do zdalnej obsługi interesantów, wszelkie spotkania są możliwe dopiero po umówieniu.
  • Po przyjściu na Wydział prosimy o zgłoszenie się na portiernię, aby Państwa obecność została odnotowana. Ponieważ na portierni będą pracować również osoby, które do tej pory nie wykonywały tych zadań, prosimy o podawanie imienia i nazwiska.
  • Pracownicy Wydziału oraz doktoranci związani z Wydziałem mogą przebywać na Wydziale bez dodatkowego rejestrowania swojej obecności.
  • Wszystkie pozostałe osoby (np. studenci korzystający z biblioteki, studenci spotykający się z pracownikiem, osoby badane, itd.) mogą przebywać na Wydziale, jeżeli mają ku temu uzasadniony powód, ale ich obecność jest niezwłocznie odnotowana w formularzu ewidencji przez osobę, z którą się spotykają  https://forms.gle/XE3TXGKGmipsEUTQ9
  • Prosimy o zapoznanie się z aktualnościami dotyczącymi zasad reżimu sanitarnego obowiązującego w budynku, które znajdują się pod linkiem – więcej informacji >>

Dodatkowe informacje związane z działaniem Biblioteki można uzyskać pod telefonem: 225549725.

Godziny otwarcia:

Stanisława Bobrowska, Aleksandra Zygier
pokój 53, piętro I
tel. 22 55 49 725

Prosimy o codzienne sprawdzanie kont bibliotecznych w przypadku rezerwacji książek w systemie Katalogu BUW, gdyż książka może zostać zwrócona wcześniej niż wskazuje na to data. Zarezerwowana książka czeka na czytelnika 5 dni roboczych (łącznie z sobotami). Osoby bezprawnie przetrzymujące książki z Czytelni będą miały zakaz korzystania z Czytelni przez okres jednego tygodnia.

Od poniedziałku do piątku w godz.12:00-17:00 zbiory biblioteczne znajdujące się w Magazynach Wypożyczalni Biblioteki (książki i czasopisma) są ogólnodostępne. Do magazynów można wejść bezpośrednio przez Wypożyczalnię.

Przy wejściu należy:

1. Pozostawić u pracownika Wypożyczalni ważną legitymację lub inny dokument.
  2. Wypisać sygnatury poszukiwanych pozycji.
  3.  Po zakończeniu korzystania ze zbiorów należy odstawić na właściwe miejsce przeglądane pozycje

Podczas przebywania w magazynach Wypożyczalni obowiązuje zakaz wnoszenia ubrań wierzchnich, toreb, plecaków.

SZKOLENIE BIBLIOTECZNE