KOMUNIKAT COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020

W związku z dynamicznie zmieniającymi się zasadami funkcjonowania Wydziału, od dnia 30.11.2020 aż do odwołania:

• Wznowiona zostaje praca Wypożyczalni. Czytelnia pozostaje nieczynna.
  • Istnieje możliwość dokonania wypożyczenia po umówieniu drogą mailową (bibl@psych.uw.edu.pl). Wypożyczenia realizowane są na wcześniejszych zasadach, zamawiane i przedłużane on-line przez stronę BUW. Odbiór zamówionych książek jest realizowany w następnym dniu roboczym (po uprzednim umówieniu).
  • Biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W soboty i niedziele Biblioteka pozostaje zamknięta.
  • W Bibliotece, jak i na całym Wydziale, obowiązuje przestrzeganie reżimu sanitarnego (dezynfekowanie rąk, zasłanianie nosa i ust, zachowanie bezpiecznych odstępów).
  • Nie ma możliwości pracy w czytelni.
  • Zwrotów można dokonywać poprzez wrzutnię naprzeciwko portierni.
  • Użytkownikom zaleca się korzystanie z dostępnych zasobów on-line (bazy, e-booki itp.)
  • Dodatkowe informacje związane z działaniem Biblioteki można uzyskać pod telefonem: 225549725.
  • Szczegółowe zasady aktualnego funkcjonowania Biblioteki znajdują się pod linkiem – więcej informacji >>
Godziny otwarcia:

Stanisława Bobrowska, Aleksandra Zygier
pokój 53, piętro I
tel. 22 55 49 725

Prosimy o codzienne sprawdzanie kont bibliotecznych w przypadku rezerwacji książek w systemie Katalogu BUW, gdyż książka może zostać zwrócona wcześniej niż wskazuje na to data. Zarezerwowana książka czeka na czytelnika 5 dni roboczych (łącznie z sobotami). Osoby bezprawnie przetrzymujące książki z Czytelni będą miały zakaz korzystania z Czytelni przez okres jednego tygodnia.

Od poniedziałku do piątku w godz.12:00-17:00 zbiory biblioteczne znajdujące się w Magazynach Wypożyczalni Biblioteki (książki i czasopisma) są ogólnodostępne. Do magazynów można wejść bezpośrednio przez Wypożyczalnię.

Przy wejściu należy:

1. Pozostawić u pracownika Wypożyczalni ważną legitymację lub inny dokument.
  2. Wypisać sygnatury poszukiwanych pozycji.
  3.  Po zakończeniu korzystania ze zbiorów należy odstawić na właściwe miejsce przeglądane pozycje

Podczas przebywania w magazynach Wypożyczalni obowiązuje zakaz wnoszenia ubrań wierzchnich, toreb, plecaków.

SZKOLENIE BIBLIOTECZNE