IMG_0152

Psychologia na UW to połączenie tradycji z nowoczesnością. Nasza psychologia ma ponad 100 lat, a Uniwersytet Warszawski obchodził w 2016 roku swoje 200-lecie. Na Wydziale Psychologii UW oferujemy różnorodne i nowoczesne kierunki studiów, dzięki którym nasi absolwenci bez trudu znajdują pracę w przyszłości.

Wydział Psychologii UW to miejsce o potencjale naukowym, który umożliwia realizowanie interdyscyplinarnych projektów badawczych we współpracy z międzynarodowymi autorytetami. Nasi naukowcy nieprzerwanie publikują swoje prace w prestiżowych czasopismach polskich i zagranicznych, a także tworzą książki i podręczniki uznane przez naukowców i nauczycieli akademickich w całej Polsce.

Poziom kształcenia Wydziału Psychologii spełnia najwyższe standardy, o czym poświadczają akredytacje takie jak wyróżniająca ocena jakości kształcenia przyznana przez Polską Komisję Akredytacyjną w roku 2016 na okres 8 lat oraz wyróżniająca ocena aktywności badawczej i naukowej przyznawana przez Komisję Ewaluacji Jednostek Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tzw. kategoria A+).