Spotkania „Psychologia ma wpływ”

Psychologia to wyjątkowa dyscyplina nauki. Może zostać wykorzystana we wszystkich dziedzinach życia i we wszystkich działach współczesnej gospodarki. Psychologia nie tylko ujmuje w ramy teoretyczne otaczającą nas rzeczywistość – jest w stanie także ją zmieniać i udoskonalać. „Psychologia ma wpływ” to cykl spotkań, które będą stanowiły forum dla wszystkich tych, którym bliska jest idea praktycznego zastosowania psychologii w różnych sferach życia.

 

Cele spotkań „Psychologia ma wpływ”

Będzie to okazja do zaczerpnięcia inspiracji i wymiany myśli na temat tego, w jaki sposób teorie, modele, wyniki badań czy umiejętności mogą zostać użyte w celu wspierania jednostek, grup, organizacji w realizacji własnych celów i podnoszenia efektywności ich funkcjonowania.

Zapraszamy do wymiany doświadczeń dotyczących inicjatyw realizowanych w ramach UW, ale także działań prowadzonych poza Uniwersytetem – zarówno o charakterze wyłącznie prospołecznym, jak i komercyjnym.

Będziemy rozmawiać między innymi o tym:

  • od czego zacząć przekuwanie teorii na praktykę?
  • gdzie szukać inspiracji?
  • jakie korzyści płyną z tego korzyści?
  • z jakimi wyzwaniami trzeba będzie się zmierzyć, a czasem także na jakie kompromisy należy być przygotowanym?
  • na jaki rodzaj wsparcia ze strony UW np. UOTT możemy liczyć?

Spotkania są przeznaczone zarówno dla pracowników naukowych, jak i studentów, którzy dopiero planują swoją przyszłość zawodową.

KIEDY?

Na zmianę z Wtorkami Naukowymi (z pominięciem dni świątecznych i ferii) w  godz. 15:15 – 16:00.

Aby być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

 

GDZIE?

Wydział Psychologii UW, sala nr 1 (parter)

 

Spotkania „Psychologia ma wpływ” organizowane są przez dr. Rafała Stefańskiegorafal.stefanski@psych.uw.edu.pl ) we współpracy z Grzegorzem Ejchartem z Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii.