Ankiety ewaluacyjne

InstrukcjaZajęcia obligatoryjneZajęcia specjalizacyjneZajęcia fakultatywne

Instrukcja:

W celu wypełnienia ankiety należy:


1 . Przejść do zakładki odpowiadającej typowi zajęć, które student ocenia


2. Wybrać z listy interesującą nas grupę przedmiotu


3. Wprowadzić hasło podane przez wykładowcę


4. Odpowiedzieć na pytania


5. Kliknąć przycisk


Wyniki ankiety zostaną automatycznie zapisane.

Lista grup przedmiotów obligatoryjnych

2018/19Z Babińska Maria – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 6
2018/19Z Babińska Maria – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 7
2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 3
2018/19Z Bokus Barbara – 2500-PL-PS-OB1Z-1 – Wykład gr. 1
2018/19Z Bokus Barbara – 2500-PL-PS-OB1Z-1 – Wykład gr. 2
2018/19Z Bokus Barbara – 2500-PL-PS-OB1Z-1-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Bokus Barbara – 2500-PL-PS-OB1Z-1-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Chruszczewski Michał – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Chruszczewski Michał – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Chrząstowski Szymon – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Chrząstowski Szymon – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Chrząstowski Szymon – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 11
2018/19Z Chrząstowski Szymon – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 12
2018/19Z Ciecierski Tadeusz – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 5
2018/19Z Ciecierski Tadeusz – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 7
2018/19Z Cieśliński Cezary – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Cieśliński Cezary – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 10
2018/19Z Cieśliński Cezary – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Czarnota-Bojarska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Czarnota-Bojarska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Czerniawska Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-1 – Wykład gr. 1
2018/19Z Czerniawska Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-1 – Wykład gr. 2
2018/19Z Czerniawska Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-1-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Czerniawska Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-1-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Dragan Małgorzata – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 10
2018/19Z Dragan Małgorzata – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 9
2018/19Z Dryll Ewa – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 15
2018/19Z Dryll Ewa – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 20
2018/19Z Folkierska-Żukowska Monika – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 7
2018/19Z Folkierska-Żukowska Monika – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 9
2018/19Z Gambin Małgorzata – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Gambin Małgorzata – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Gawin Magdalena – 2500-PL-PS-OB1Z-5 – Wykład gr. 1
2018/19Z Gawin Magdalena – 2500-PL-PS-OB1Z-5 – Wykład gr. 2
2018/19Z Górecki Maciej – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 3
2018/19Z Górecki Maciej – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 4
2018/19Z Górecki Maciej – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 5
2018/19Z Haman Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Haman Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Haman Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-2-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Haman Ewa – 2500-PL-PS-OB2Z-2-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-4 – Wykład gr. 1
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-4 – Wykład gr. 2
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-4-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-4-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 3
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 4
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 5
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 6
2018/19Z Jędrzejczyk Jan – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 4
2018/19Z Jędrzejczyk Jan – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 8
2018/19Z Kałowski Piotr – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Karwowska Dorota – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 10
2018/19Z Karwowska Dorota – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 7
2018/19Z Karwowska Dorota – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 8
2018/19Z Karwowska Dorota – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 9
2018/19Z Kawczyński Filip – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 11
2018/19Z Kawczyński Filip – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 4
2018/19Z Kobylińska Dorota – 2500-PL-PS-OB3Z-1 – Wykład gr. 2
2018/19Z Kobylińska Dorota – 2500-PL-PS-OB3Z-1-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Kofta Mirosław – 2500-PL-PS-OB3Z-1 – Wykład gr. 1
2018/19Z Kofta Mirosław – 2500-PL-PS-OB3Z-1-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 12
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 14
2018/19Z Lipowska Katarzyna – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Lipowska Katarzyna – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Lubiewska Katarzyna – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Lubiewska Katarzyna – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Łowicki Paweł – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 4
2018/19Z Łowicki Paweł – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 5
2018/19Z Łyś Agnieszka – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Łyś Agnieszka – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 14
2018/19Z Łyś Agnieszka – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Maciantowicz Oliwia – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 10
2018/19Z Maciantowicz Oliwia – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 11
2018/19Z Maciantowicz Oliwia – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 7
2018/19Z Maciantowicz Oliwia – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 9
2018/19Z Maryniak Agnieszka – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Maryniak Agnieszka – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Miękisz Aneta – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 13
2018/19Z Miękisz Aneta – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 15
2018/19Z Niedźwiecka Alicja – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Niedźwiecka Alicja – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Niedźwiecka Alicja – 2500-PL-PS-OB2Z-2-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Niedźwiecka Alicja – 2500-PL-PS-OB2Z-2-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Pankowski Daniel – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 12
2018/19Z Pankowski Daniel – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 14
2018/19Z Pankowski Daniel – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 4
2018/19Z Pankowski Daniel – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 5
2018/19Z Pawłowski Piotr – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 8
2018/19Z Pluta Jerzy – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 9
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 3
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 4
2018/19Z Reinholz Anna – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 12
2018/19Z Reinholz Anna – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 13
2018/19Z Reinholz Anna – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 3
2018/19Z Rędzio Anna – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 13
2018/19Z Rędzio Anna – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 15
2018/19Z Rusek Jan – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 11
2018/19Z Rusek Jan – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 12
2018/19Z Rusek Jan – 2500-PL-PS-OB2Z-6 – Ćwiczenia gr. 13
2018/19Z Rutkowska Dorota – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Rutkowska Dorota – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Rutkowska Dorota – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 3
2018/19Z Rynkiewicz Andrzej – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Wykład gr. 1
2018/19Z Rynkiewicz Andrzej – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Wykład gr. 2
2018/19Z Rynkiewicz Andrzej – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 11
2018/19Z Rynkiewicz Andrzej – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 12
2018/19Z Schier Katarzyna – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Schier Katarzyna – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Schier Katarzyna – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 5
2018/19Z Schier Katarzyna – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 6
2018/19Z Schier Katarzyna – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 7
2018/19Z Siepsiak Marta – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Skrodzka Magdalena – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 5
2018/19Z Skrodzka Magdalena – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 7
2018/19Z Skwierczyńska Małgorzata – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 10
2018/19Z Sobańska Marta – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Wykład gr. 1
2018/19Z Sobańska Marta – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Wykład gr. 2
2018/19Z Stolarski Maciej – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 17
2018/19Z Stolarski Maciej – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 18
2018/19Z Szulczewski Mikołaj – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Szulczewski Mikołaj – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Szulczewski Mikołaj – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 6
2018/19Z Szulczewski Mikołaj – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 8
2018/19Z Święcicka Małgorzata – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 13
2018/19Z Święcicka Małgorzata – 2500-PL-PS-OB3Z-4 – Ćwiczenia gr. 14
2018/19Z Tarnowski Adam – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 6
2018/19Z Tarnowski Adam – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Seminarium gr. 8
2018/19Z Tarnowski Adam – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Tarnowski Adam – 2500-PL-PS-OB1Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Tarnowski Adam – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Tarnowski Adam – 2500-PL-PS-OB3Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Toeplitz Zuzanna – 2500-OB-29 – Wykład gr. 2
2018/19Z Toeplitz Zuzanna – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 19
2018/19Z Toeplitz-Winiewska Małgorzata – 2500-OB-29 – Wykład gr. 1
2018/19Z Tomalski Przemysław – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Tomalski Przemysław – 2500-PL-PS-OB2Z-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Tomalski Przemysław – 2500-PL-PS-OB2Z-2-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Tomalski Przemysław – 2500-PL-PS-OB2Z-2-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Wiśniowska Justyna – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 10
2018/19Z Wiśniowska Justyna – 2500-PL-PS-OB1Z-3 – Seminarium gr. 11
2018/19Z Witowska Joanna – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 14
2018/19Z Wojaczek Kinga – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 11
2018/19Z Wojaczek Kinga – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 6
2018/19Z Wójcik Arkadiusz – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 12
2018/19Z Wójcik Arkadiusz – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 3
2018/19Z Wójcik Arkadiusz – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 6
2018/19Z Wójcik Arkadiusz – 2500-PL-PS-OB1Z-4 – Seminarium gr. 8
2018/19Z Zawadzka Agnieszka – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 16
2018/19Z Zawadzka Agnieszka – 2500-PL-PS-OB1Z-6 – Seminarium gr. 9
2018/19Z Zawadzki Bogdan – 2500-PL-PS-OB2Z-3 – Wykład gr. 1
2018/19Z Zawadzki Bogdan – 2500-PL-PS-OB2Z-3 – Wykład gr. 2
2018/19Z Zawadzki Bogdan – 2500-PL-PS-OB2Z-3-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Zawadzki Bogdan – 2500-PL-PS-OB2Z-3-OG – Wykład gr. 2
2018/19Z Zinserling Irena – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 10
2018/19Z Zinserling Irena – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 13
2018/19Z Zinserling Irena – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 14
2018/19Z Zinserling Irena – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 15
2018/19Z Zinserling Irena – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 8
2018/19Z Zinserling Irena – 2500-PL-PS-OB2Z-5 – Ćwiczenia gr. 9

Lista grup przedmiotów specjalizacyjnych

2018/19Z Andersz Nina – 2500-SP303-46 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-SP301-07 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-SP301-07 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Bolewska Anna – 2500-PL-PS-SP301-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Bolewska Anna – 2500-PL-PS-SP301-08 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Burnos Agnieszka – 2500-PL-PS-SP308-05 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Chojnicka Izabela – 2500-PL-PS-SP306-04 – Wykład gr. 1
2018/19Z Chrząstowski Szymon – 2500-PL-PS-SP302-02 – Wykład gr. 1
2018/19Z Chrząstowski Szymon – 2500-PL-PS-SP302-08 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Cierpka Anna – 2500-PL-PS-SP305-10 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Czarnota-Bojarska Joanna – 2500-SP303-15 – Wykład gr. 1
2018/19Z Czarnota-Bojarska Joanna – 2500-SP303-18 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Czarnota-Bojarska Joanna – 2500-SP303-38 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Dębniak Agnieszka – 2500-PL-PS-SP308-08 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Dziurla Rafał – 2500-PL-PS-SP306-12 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Dziurla Rafał – 2500-PL-PS-SP306-12 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Fronczyk Krzysztof – 2500-PL-PS-SP307-03 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Gniewek Alicja – 2500-PL-PS-SP309-05 – Warsztaty gr. 1
2018/19Z Gniewek Alicja – 2500-PL-PS-SP309-05 – Warsztaty gr. 2
2018/19Z Gordon Maria – 2500-PL-PS-SP304-01 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Gordon Maria – 2500-PL-PS-SP304-02 – Wykład gr. 1
2018/19Z Gregorczuk Monika – 2500-PL-PS-SP305-08 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Gregorczuk Monika – 2500-PL-PS-SP309-02 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Gregorczuk Monika – 2500-PL-PS-SP309-04 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Huflejt-Łukasik Mirosława – 2500-PL-PS-SP309-15 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Huflejt-Łukasik Mirosława – 2500-SP303-36 – Wykład gr. 1
2018/19Z Jędrzejczyk Jan – 2500-PL-PS-SP309-15 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Jędrzejczyk Jan – 2500-PL-PS-SP309-20 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Jochemczyk Łukasz – 2500-PL-PS-SP305-09 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Kalbarczyk Agnieszka – 2500-SP303-42 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Katra Grażyna – 2500-PL-PS-SP305-01 – Wykład gr. 1
2018/19Z Katra Grażyna – 2500-PL-PS-SP305-02 – Wykład gr. 1
2018/19Z Kmita Grażyna – 2500-PL-PS-SP302-04 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Kmita Grażyna – 2500-PL-PS-SP302-08 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-SP306-01 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-SP306-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Krawczyk Krzysztof – 2500-PL-PS-SP308-06 – Wykład gr. 1
2018/19Z Krawczyk Krzysztof – 2500-PL-PS-SP308-07 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Krawczyk Krzysztof – 2500-PL-PS-SP308-07 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Kurek Weronika – 2500-PL-PS-SP306-01 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Linke-Jankowska Magdalena – 2500-PL-PS-SP307-04 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Łojek Emilia – 2500-PL-PS-SP301-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Maison Dominika – 2500-PL-PS-SP311-10 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Maison Dominika – 2500-PL-PS-SP311-10 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Marchlewska Marta – 2500-PL-PS-SP309-19 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Maryniak Agnieszka – 2500-PL-PS-SP301-13 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Maryniak Agnieszka – 2500-PL-PS-SP302-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Maryniak Agnieszka – 2500-PL-PS-SP302-08 – Ćwiczenia gr. 3
2018/19Z Okruszek Łukasz – 2500-PL-PS-SP301-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Pawłowski Piotr – 2500-PL-PS-SP308-08 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Pisula Ewa – 2500-PL-PS-SP306-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Pluta Agnieszka – 2500-PL-PS-SP301-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Pluta Agnieszka – 2500-PL-PS-SP301-06 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Postek Sławomir – 2500-PL-PS-SP305-06 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-SP302-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Radoszewska Joanna – 2500-PL-PS-SP302-07 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Rutkowska Dorota – 2500-SP303-25 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Schier Katarzyna – 2500-PL-PS-SP302-01 – Wykład gr. 1
2018/19Z Schier Katarzyna – 2500-PL-PS-SP302-07 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Senator Diana – 2500-PL-PS-SP302-06 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Siekierzyński Witold – 2500-PL-PS-SP311-06 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Skorek Monika – 2500-PL-PS-SP311-02 – Wykład gr. 1
2018/19Z Sobańska Marta – 2500-PL-PS-SP301-04 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Stala Karolina – 2500-PL-PS-SP304-05 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Stala Karolina – 2500-PL-PS-SP304-07 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Stefański Rafał – 2500-SP303-21 – Wykład gr. 1
2018/19Z Stefański Rafał – 2500-SP303-43 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Styła Rafał – 2500-PL-PS-SP308-05 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Styśko-Kunkowska Małgorzata – 2500-PL-PS-SP309-01 – Warsztaty gr. 1
2018/19Z Styśko-Kunkowska Małgorzata – 2500-PL-PS-SP309-06 – Warsztaty gr. 1
2018/19Z Styśko-Kunkowska Małgorzata – 2500-PL-PS-SP309-07 – Wykład gr. 1
2018/19Z Szuster-Kowalewicz Anna – 2500-PL-PS-SP309-18 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Święcicka Małgorzata – 2500-PL-PS-SP302-11 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Toeplitz Zuzanna – 2500-PL-PS-SP307-01 – Wykład gr. 1
2018/19Z Toeplitz Zuzanna – 2500-SP303-24 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Toeplitz-Winiewska Małgorzata – 2500-PL-PS-SP304-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Tomaszewski Piotr – 2500-PL-PS-SP306-10 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Tomaszewski Piotr – 2500-PL-PS-SP306-10 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Tomaszewski Piotr – 2500-PL-PS-SP306-10 – Ćwiczenia gr. 3
2018/19Z Trzcińska Agata – 2500-PL-PS-SP311-01 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Trzcińska Agata – 2500-PL-PS-SP311-13 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Wąsowicz-Kiryło Grażyna – 2500-PL-PS-SP311-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Wąsowicz-Kiryło Grażyna – 2500-PL-PS-SP311-04 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Wąsowicz-Kiryło Grażyna – 2500-PL-PS-SP311-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Wiśniewska-Dryll Elżbieta – 2500-PL-PS-SP305-03 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Wiśniewska-Dryll Elżbieta – 2500-PL-PS-SP305-03 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Wojciechowski Jerzy – 2500-PL-PS-SP304-04 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Wojciechowski Jerzy – 2500-PL-PS-SP304-06 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Wojnarowska Agnieszka – 2500-PL-PS-SP309-17 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Wolak Tomasz – 2500-PL-PS-SP301-06 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Wójcik Paweł – 2500-PL-PS-SP311-12 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Wójcik Paweł – 2500-PL-PS-SP311-12 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Wójcik Paweł – 2500-PL-PS-SP311-17 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Zajenkowski Marcin – 2500-PL-PS-SP307-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Zawadzki Bogdan – 2500-PL-PS-SP307-02 – Wykład gr. 1
2018/19Z Zdzienicka-Grabarz Małgorzata – 2500-PL-PS-SP311-20 – Seminarium gr. 1

Lista grup przedmiotów fakultatywnych

2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-FO1-10 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-FO3-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-FO3-05 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-FO3-05 – Seminarium gr. 3
2018/19Z Bala Aleksandra – 2500-PL-PS-FO3-05 – Seminarium gr. 4
2018/19Z Barlińska Julia – 2500-PL-PS-FO6-06 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Bolewska Anna – 2500-PL-PS-FO1-08 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Boruszak-Kiziukiewicz Joanna – 2500-PL-PS-FS1-09 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Chojnicka Izabela – 2500-PL-PS-FS1-07 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Chojnicka Izabela – 2500-PL-PS-FS5-01 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Chruszczewski Michał – 2500-PL-PS-FO4-03 – Wykład gr. 1
2018/19Z Davies Stephen – 2500-PL-PS-FO-12 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Dragan Małgorzata – 2500-PL-PS-FS1-02 – Wykład gr. 1
2018/19Z Dragan Wojciech – 2500-PL-PS-FO3-06 – Wykład gr. 1
2018/19Z Dragan Wojciech – 2500-PL-PS-FO3-06 – Wykład gr. 2
2018/19Z Dragan Wojciech – 2500-PL-PS-FO3-06 – Wykład gr. 3
2018/19Z Gawron Natalia – 2500-PL-PS-FO1-09 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Gawron Natalia – 2500-PL-PS-FO1-09 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Górski Michał – 2500-PL-PS-FS6-04 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Górski Michał – 2500-PL-PS-FS7-02 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Górski Michał – 2500-PL-PS-FS7-02 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Hankała Andrzej – 2500-PL-PS-FO2-08 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Hankała Andrzej – 2500-PL-PS-FO6-02 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Imbir Kamil – 2500-PL-PS-FO4-08 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Jankowski Konrad – 2500-PL-PS-FS7-01 – Wykład gr. 1
2018/19Z Jochemczyk Łukasz – 2500-PL-PS-FS6-02 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Jochemczyk Łukasz – 2500-PL-PS-FS6-03 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Katra Grażyna – 2500-PL-PS-FO5-05 – Wykład gr. 1
2018/19Z Kobylińska Dorota – 2500-PL-PS-FO4-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-FO1-05 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-FO1-05 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-FS1-03 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Kowalska Joanna – 2500-PL-PS-FS1-03 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Ledzińska Maria – 2500-PL-PS-FO4-06 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Lewandowski Michał – 2500-PL-PS-FS4-01 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Motyka Paweł – 2500-PL-PS-FO2-09 – Seminarium gr. 1
2018/19Z Motyka Paweł – 2500-PL-PS-FO2-09 – Seminarium gr. 2
2018/19Z Nowak Andrzej – 2500-PL-PS-FO6-07 – Wykład gr. 1
2018/19Z Nowak Andrzej – 2500-PL-PS-FO6-08 – Wykład gr. 1
2018/19Z Okruszek Łukasz – 2500-PL-PS-FO-11 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Okruszek Łukasz – 2500-PL-PS-FO3-07 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Okruszek Łukasz – 2500-PL-PS-FO3-07 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Oniszczenko Włodzimierz – 2500-PL-PS-FO4-02 – Wykład gr. 1
2018/19Z Oniszczenko Włodzimierz – 2500-PL-PS-FO4-02-OG – Wykład gr. 1
2018/19Z Osiński Jerzy – 2500-PL-PS-FO3-03 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Osiński Jerzy – 2500-PL-PS-FO3-03 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Pisula Ewa – 2500-PL-PS-FO1-01 – Wykład gr. 1
2018/19Z Rutkowska Dorota – 2500-PL-PS-FO2-01 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Rutkowska Dorota – 2500-PL-PS-FO2-02 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Rynkiewicz Andrzej – 2500-PL-PS-FO-11 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Rynkiewicz Andrzej – 2500-PL-PS-FO3-07 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Rynkiewicz Andrzej – 2500-PL-PS-FO3-07 – Ćwiczenia gr. 2
2018/19Z Szulczewski Mikołaj – 2500-PL-PS-FO-11 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Szuster-Kowalewicz Anna – 2500-PL-PS-FO6-05 – Wykład gr. 1
2018/19Z Świderska Aleksandra – 2500-PL-PS-FO-11 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Wojnarowska Agnieszka – 2500-PL-PS-FO6-04 – Seminarium gr. 1

Zajęcia zamawiane

2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 10
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 11
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 12
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 4
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 5
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 6
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 7
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 8
2018/19Z Banasik-Jemielniak Natalia – 2500-ZNP-ILS-PZ – Ćwiczenia gr. 9
2018/19Z Bokus Barbara – 2500-ZNP-ILS-S1 – Wykład gr. 1
2018/19Z Bokus Barbara – 2500-ZNP-ILS-S1 – Wykład gr. 2
2018/19Z Burnos Agnieszka – 2500-ZNP-ILS-2 – Wykład gr. 1
2018/19Z Burnos Agnieszka – 2500-ZNP-ILS-2 – Wykład gr. 2
2018/19Z Burnos Agnieszka – 2500-ZNP-ROM-1 – Wykład gr. 1
2018/19Z Burnos Agnieszka – 2500-ZNP-RUS-1 – Wykład gr. 1
2018/19Z Burnos Agnieszka – 3106-1PS-P – Wykład specjalizacyjny gr. 1
2018/19Z Czarnota-Bojarska Joanna – 2500-ZNP-BIO – Wykład gr. 1
2018/19Z Łyś Agnieszka – 2500-ZNP-ML – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Niedźwiecka Alicja – 2500-ZNP-ROM-2 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Niedźwiecka Alicja – 2500-ZNP-ROM-3 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Pawlaczyk Natalia – 2500-ZNP-ROM-1 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Rędzio Anna – 2500-ZNP-RUS-3 – Ćwiczenia gr. 1
2018/19Z Toeplitz Zuzanna – 2500-ZNP-POL-1 – Wykład gr. 1