Aktualności i funkcjonowanie Wydziału w okresie pandemii

 Kliknij wybrany przycisk, aby zapoznać się z aktualnymi informacjami na temat funkcjonowania Wydziału

ZASADY FUNKCJONOWANIA WYDZIAŁU OD 1 PAŹDZIERNIKA 2021

Aktualności COVID-19

 

Zanim przyjdą Państwo na Wydział, prosimy sprawdzić, czy danej sprawy nie można załatwić zdalnie: przez telefon lub mailowo. Kontakt osobisty powinien być wybrany dopiero wtedy, gdy upewnili się Państwo, że sprawy nie da się załatwić zdalnie. 

stop symbolJeżeli mają Państwo jakikolwiek objaw, który daje podejrzenie o zakażeniu COVID-19 (np. kaszel, gorączka, duszności, utrata węchu, utrata smaku, lub silne zmęczenie, ból mięśni, ból gardła, ból głowy, zapalenie spojówek, osłabienie, biegunka, itd.), prosimy o niewchodzenie do budynku.

maseczka symbolProsimy o bezwzględne przestrzeganie konieczności noszenia maseczki ochronnej we wszystkich przestrzeniach wspólnych (korytarze, sanitariaty, itd), a także we wszystkich pomieszczeniach, gdy przebywa w nich więcej niż 1 osoba. Prosimy o możliwie częste wietrzenie pomieszczeń i zachowywanie dystansu 1,5 m w trakcie rozmowy. 

 

Większość pracowników administracji pracuje w trybie hybrydowym. Rekomendujemy kontakt telefoniczny/mailowy oraz umawianie się na spotkania.

Kontakty do pracowników administracji

Od dnia 1.10.2021 dyżury nauczycieli akademickich odbywają się w formie stacjonarnej i online. 

Spis aktualnych dyżurów nauczycieli akademickich

 

Procedura postępowania w przypadku pojawienia się objawów dających podejrzenie o zakażeniu COVID-19 oraz wytyczne po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

 

Dla osób prowadzących badania naukowe – ankieta wstępnej kwalifikacji do badania w związku z pandemią COVID-19ankieta wstępnej kwalifikacji do badania

 

Rozpoczął się nowy rok akademicki. Tęsknimy za Wami i za tętniącym życiem Wydziałem.
Obecnie znamy tylko jeden sposób, abyśmy mogli znów spotykać się na Stawkach: szczepienia przeciw COVID-19. Prosimy, wejdź na stronę https://www.gov.pl/web/szczepimysie i zapisz się na szczepienie.