Terminy rejestracji na kursy repetytoryjne oraz na egzaminy certyfikacyjne w sesji letniej

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Szanowni Państwo, przekazujemy informację na temat terminów rejestracji na kursy repetytoryjne oraz na egzaminy certyfikacyjne w sesji letniej roku akademickiego 2022/23:

• rejestracja na kurs repetytoryjny przed egzaminami w sesji letniej: 05.05.2023 – 31.05.2023
  • rejestracja na egzaminy w sesjiletniej:  05.05.2023 – 05.06.2023

Poniżej zamieszczamy odnośniki do oferty egzaminacyjnej i harmonogramu sesji letniej:

Prosimy pamiętać, że po upływie wyżej podanych terminów nie będzie możliwości zapisu na kursy ani na egzaminy.