Konkurs na stypendium naukowe NCN dla magistranta/doktoranta

Szanowni Państwo, w imieniu Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego informujemy o konkursie na stypendium naukowe NCN dla magistranta/ki lub doktoranta/ki w projekcie badawczym NCN OPUS18 pt. „Przedmioty percepcji w ujęciu jedno- i wielomodalnym”

Projekt „Przedmioty percepcji w ujęciu jedno- i wielomodalnym” obejmuje zadania badawcze z zakresu empirycznie zorientowanej filozofii percepcji i nauk neurokognitywnych, w trakcie realizacji których zespół będzie analizować:

• pochodzenie przedmiotów percepcji – formowanie się i funkcjonowanie reprezentacji przedmiotowych
  • konceptualne i metodologiczne aspekty badań nad przedmiotami jedno- i wielosensorycznej percepcji
  • podobieństwa i różnice między przedmiotami percepcji w różnych modalnościach zmysłowych
  • wielomodalne przedmioty percepcji.

Zgłoszenia są przyjmowane do 14 kwietnia 2023 roku.

Pełna treść ogłoszenia jest dostępna na stronie Wydziału Filozofii.