Oferta pracy: Specjalista w Sekcji Finansowej

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista w Sekcji Finansowej

Specjalista w Sekcji Finansowej pracuje w zespole, który zajmuje się następującymi zadaniami:

• prowadzenie rejestru wpływów i wydatków;
  • kontrola i analiza wydatków uwzględnionych w planie rzeczowo-finansowym i innych budżetach;
  • weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym faktur, rachunków i innych dokumentów księgowych;
  • dokonywanie zapisów w systemie finansowo-księgowym SAP;
  • obsługa finansowo-księgowa projektów, stypendiów, konferencji, refundacji, i innych transakcji;
  • sporządzanie, przygotowanie i procedowanie umów cywilno-prawnych, rachunków do umów, faktur sprzedaży, i innych dokumentów księgowych;
  • sporządzanie dokumentacji księgowej związanej z transakcjami zagranicznymi (np. import usług);
  • przygotowywanie danych do analiz, raportów, sprawozdań, zestawień;
  • ścisła współpraca z kwesturą UW.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dnia 31 marca 2023 r. na adres: rekrutacja.adm@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: SPECJALISTA W SEKCJI FINANSOWEJ).

Link do pobrania pełnej treści ogłoszenia i klauzuli informacyjnej (PDF, 319 KB)

Ze względów praktycznych proces rekrutacyjny odbędzie się w częściowo zdalnie, przy użyciu aplikacji Google Meet. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.