Wybory do Rady Naukowej Dyscypliny Psychologia 21 MARCA 2023 g. 12.00 / ZOOM / pozostali nauczyciele akademiccy

Wydziałowa Komisja Wyborcza ogłasza kolejny termin zebrania wyborczego dla grupy pozostałych nauczycieli akademickich. Zebranie powołuje się w celu wyboru osoby do Rady naukowej dyscypliny Psychologia.
Zebranie odbędzie się 21 marca 2023 r. o godz. 12.00.
Zebranie odbędzie sie na platformie Zoom, głosowanie/głosowania odbędą się za pomocą systemu Ankieter. Linki do głosowania będą przesyłane na bieżąco w czasie zebrania.

Link do spotkania otrzymają uprawnione do głosowania osoby na dzień przed zebraniem.
Głosować mogą wszystkie osoby zatrudnione na UW jako nauczyciele akademiccy, deklarujący przynależność do dyscypliny psychologia.
W tych wyborach wymagane jest kworum – apelujemy o mobilizację i udział w zebraniu.

Z pozdrowieniami,
Agnieszka Wojnarowska