Seminaria Strelauowskie – 23 marca 2023 – zaproszenie

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Seminariów Strelauowskich:

Seminarium - banner

Seminaria Strelauowskie to cykl otwartych spotkań naukowych poświęconych problematyce psychologii różnic indywidualnych oraz pokrewnych obszarów psychologii. W trakcie trzeciego sezonu spotkań, w roku akademickim 2022/23, tematem przewodnim jest rola różnic indywidualnych w psychologii klinicznej i zdrowia.

Kolejną prelegentką trzeciego sezonu Seminariów będzie Pani Profesor Aleksandra Łuszczyńska z Uniwersytetu SWPS, która zaprezentuje wystąpienie pt.:

Dokąd idziemy w badaniach nad zmianą zachowań zdrowotnych: Determinanty indywidualne, diadyczne, czy może kompleksowe systemy złożone?

Po wystąpieniu przewidziana jest dyskusja. Seminarium odbywa się online. Wstęp wolny, rejestracja nie jest wymagana.

Link do spotkania na Zoomie

Więcej informacji o spotkaniach w sezonie 2022/23