Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Psychologii w grupie profesorów, profesorów uczelni i doktorów habilitowanych

Szanowni Państwo,
Wydziałowa Komisja Wyborcza ogłasza wybory uzupełniające do Rady Wydziału. Do obsadzenia są dwa mandaty.
Do środy 19.10.22 do godziny 12.00 wyborcy z grupy profesorów, profesorów uczelni i doktorów habilitowanych mogą zgłaszać swoich kandydatów / kandydatki do Rady Wydziału.
Osoby uprawnione do głosowania otrzymają w mailu link do formularza, w którym mogą zgłaszać kandydatów / kandydatki. Mailem prześlemy również linki do głosowania.
Głosowanie nad zgłoszonymi kandydaturami odbędzie się w dniach 25 – 26 października 2022, w godzinach 12.00 pierwszego dnia do godziny 11.59 drugiego dnia.

Głosowanie odbędzie się za pomocą Ankietera.
Z pozdrowieniami, w imieniu WKW,
Agnieszka Wojnarowska