Profesor Kamil Imbir laureatem konkursu IDUB “Nowe Idee 2B w Priorytetowym Obszarze Badawczym IV”

Miło nam poinformować, że dr hab. Kamil Imbir, prof. ucz. znalazł się w gronie osób, które otrzymają finansowanie w ramach konkursu IDUB “Nowe Idee 2B w Priorytetowym Obszarze Badawczym IV”. Nagrodzony projekt nosi tytuł “Wzrokowe korelaty przetwarzania słów o automatycznej i refleksyjnej genezie ładunku emocjonalnego: rola obciążenia poznawczego“.

Celem konkursu było wsparcie projektów badawczych związanych tematycznie z Priorytetowym Obszarem Badawczym IV “Przekraczanie granic humanistyki”. POB IV zakłada wzmocnienie i rozbudowę potencjału badań humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Będą one realizowane w ścisłej współpracy międzynarodowej i międzydziedzinowej, nie tylko z naukami społecznymi, ale i naukami o życiu czy technicznymi.

Gratulujemy!

Oficjalny komunikat >>