Seminarium pt. How we can best support and empower autistic students at university?

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt.  How we can best support and empower autistic students at university?, które odbędzie się online już w najbliższą środę, 27 kwietnia, o godz. 19:30. W spotkaniu wezmą udział badacze i badaczki z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Birmingham w Wielkiej Brytanii oraz Uniwersytetu Paul Sabatier we Francji. Prelegenci przedstawią modele wsparcia studentów ze spektrum autyzmu na uczelniach wyższych. Perspektywę studentów przedstawi też samorzeczniczka – studentka UW.
Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim, z tłumaczeniem na język polski, francuski i niemiecki.
Wydarzenie współorganizują Autism-Europe i Fundacja JiM we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Zapraszamy również na dwa inne wydarzenia dotyczące spektrum autyzmu, zgodnie z załączoną informacją. Rejestracja na wydarzenia: https://event.jim.org/