Głosowanie w sprawie kandydatki na prodziekana ds. naukowych Wydziału Psychologii UW

Szanowni Państwo,

w związku z rezygnacją prof. dr hab. Joanny Rączaszek-Leonardi z funkcji prodziekana ds. naukowych potrzebna jest opinia Kolegium Elektorów Wydziału w sprawie kandydatury prof. dr hab. Emili Łojek na to stanowisko. Zgodnie z Regulaminem Wydziału Psychologii, kandydaci/kandydatki na prodziekanów przed zatwierdzeniem przez Rektora powinni uzyskać pozytywną opinię Kolegium Elektorów Wydziału.

W imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej ogłaszam więc termin głosowania w sprawie kandydatki na prodziekana ds. naukowych.
Głosowanie odbędzie się w dniach 7. kwietnia 2022 (od godziny 12.00) – 8. kwietnia 2022 (do godz. 11.59), za pomocą systemu Ankieter.
W głosowaniu biorą udział Elektorzy i Elektorki Wydziału. Uprawnione osoby (należące do Kolegium Elektorów Wydziału) otrzymają link do głosowania na swoją skrzynkę mailową.
Do ważności głosowania konieczne jest kworum.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Wojnarowska