Zimowa Wałówka – uniwersytecka zbiórka karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierzaków

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w Zimową Wałówkę – zbiórkę karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierzaków, którą już ósmy raz organizuje Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu. Liczy się każda puszka, chrupki lub preparat na kleszcze dla potrzebujących kotów i psów.

Wybierając produkty stawiajmy na jakość, a nie ilość.

Akcja trwa do 28 stycznia.

Punkty zbiórki:

• BUW (główny punkt zbiórki): siedziba Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu ul. Dobra 56/66, na parterze za Galerią Plakatu (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00)

• Kampus Główny: Zarząd Samorządu Studentów UW (korytarz na parterze) ul. Krakowskie Przedmieście 24

SZCZEGÓŁY AKCJI: https://wolontariat.uw.edu.pl/zimowa-walowka-8/

Przynosząc karmę pomagasz:

Partnerem Zimowej Wałówki 8 jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.