Oferta pracy: pracownik sekretariatu studiów podyplomowych

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii UW poszukuje osoby, która dołączy do zespołu Sekretariatu Studiów Podyplomowych. Sekretariat odpowiada za obsługę słuchaczy i wykładowców oraz przygotowanie i nadzorowanie zjazdów od strony organizacyjnej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie między innymi:

• kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy z wykładowcami i słuchaczami,
  • prowadzenie dokumentacji studiów i słuchaczy,
  • przygotowywanie materiałów do zajęć,
  • monitorowanie przebiegu zajęć podczas zjazdów,
  • wsparcie organizacyjne i techniczne prowadzących zajęcia.

Zapraszamy, jeśli jesteś osobą:

• dyspozycyjną (przede wszystkim w weekendy),
  • łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi,
  • odpowiedzialną, dokładną i cierpliwą,
  • sprawnie obsługującą programy Word, Excel i PowerPoint oraz środowisko Google,

Atutem będzie posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy biurowej i/ lub administracyjnej, jednak nie jest ono wymagane. Mile widziane również będzie doświadczenie w tworzeniu i obsłudze zdalnych spotkań z wykorzystaniem różnych narzędzi (Zoom, Google Meets, MS Teams).

Możemy zaoferować:

• stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę oraz świadczenia socjalne,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju kompetencji w obszarze pracy administracyjnej,
  • pracę w sympatycznym zespole.

Miejsce pracy: Wydział Psychologii UW, ul. Stawki 5/7

Zatrudnienie: od 15.03.2022 r.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 30.01.2022 r. na adres: podyplomowe@psych.uw.edu.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.