Wybory uzupełniające do Rady Wydziału w grupie pracowników niebędących nauczycielami

Szanowni Państwo,
W dniach 23 – 24 listopada 2021 odbędzie się głosowanie kandydatów_ek do Rady Wydziału w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.  Głosowanie odbędzie się drogą elektroniczną, za pomocą Ankietera i potrwa 24 godziny, od 12.00 pierwszego dnia do 11.59 drugiego dnia.
Zanim to jednak nastąpi zapraszamy do zgłaszania kandydatów_ek z Państwa grupy. Zgłoszenia możliwe są do 17 listopada do godz. 12.00 przez formularz, do którego link przesłałam Państwu drogą mailową.
W imieniu Komisji zapraszam do udziału w wyborach.
Agnieszka Wojnarowska
Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Wyborczej